Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit ultessek magrol, ami...

Mit ultessek magrol, ami egesz evben szep es terebelyes?

Figyelt kérdés
2018. júl. 17. 17:12
 1/5 anonim válasza:
Kintre vagy bentre?
2018. júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kintre, kapu ele.
2018. júl. 24. 13:41
 3/5 Desintegrator válasza:

Milyen celra? Takaras vegett vagy disziteskeppen, hogy feldobja a bejarat hangulatat?

Bokrot, fat vagy valami viragot?

2018. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Viragot, disziteskepp.
2018. júl. 24. 19:52
 5/5 Desintegrator válasza:

Az orias szilfium szep terebelysere nö, raadasul jo magasra is. Nekem veletlenül került a magja a kertbe. Mikor eszrevettem, at is ültettem egy neki megfelelö helyre, es szepen fejlödesnek indult. Mar viragja van.

Amugy ha keritest eltakarnad vele, arra is jo, de ugyanugy ültethetnel akar napfraforgot is.


A csokoladevirag igenytelen es hosszan viragzo növeny. Nem kell neki külön viragföld, de azert ne legyen kökemeny se a földje. De nem nö olyan magasra.


A büdösket ha sürün ülteted viragszönyeget tud alkotni, szinten marha igenytelen es egesz nyaron viragzik. A legtöbb fajta viszont max 30 cm magasra nö csak.


Persze van ezer mas virag is, nekem ezek vannak, amik bejöttek.

2018. júl. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!