Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mitől keserű a paprika?

Mitől keserű a paprika?

Figyelt kérdés

Ültettem étkezési paprikát, de keserű. Ha hagyom megnőni, ha kicsiként szedem, keserű.

Mitől?


2018. júl. 29. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz fajta, vagy sok vegyszert kap.
2018. júl. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínüleg agyonpermetezted meg mütrágyáztad, vagy nem egyenletesen kap vizet, vagy rossz fajta.
2018. júl. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Permet kizárva, de félreműtrágyázás lehetséges. Nem a túl sok a baj, hanem az, ha némely elemből sok van, másból meg kevés. Ezért is szoktam itt írni, hogy aki nem ért hozzá, és/vagy nem tudja a földjét bevizsgáltatni, az csak komplex műtrágyát használjon.

A legvalószínűbb szerintem a szárazság. Ehhez persze kell egy olyan igényes fajta, ami így reagál a szárazságra.

Illetve, lehetnek olyan betegségek (főleg vírusok), vagy sztolbur, vagy apró károsító állatok, amik ezt okozzák.

De akár betegség, akár aszály, akármi, azt a leveleken is kell látni, nem valami szép egészségesek, és a termések se szép nagy vastag húsúak.

2018. júl. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!