Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nyaralaskor mit lehet tenni...

Nyaralaskor mit lehet tenni az oechideaval?

Figyelt kérdés
Csutortokon repulok haza angliabol, es van egy gyonyoru orchideam. Kb aprilis ota van meg, mar ujra viragzott azota, rengeteg viragja van. A furdoszobaban tartom, mert ott nagyon vilagos van es sosem tuz oda a nap. Heti 1x ontozom, plusz kapja a parat furdeskor. Ugy nez ki ezt nagyon szereti. Felek, hogy amig otthon vagyok elfog hervadni :( mit tudnek tenni ez ellen?
2018. aug. 7. 09:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Hupsz..orchidea*
2018. aug. 7. 09:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Megkérsz valakit, hogy amíg távol vagy öntözze meg.
2018. aug. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb lenne válaszolni, ha elárulnád, hogy 3 napra jössz vagy 3 hónapra.
2018. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha 3 napra jottem volna nem aggodnek. Amugy 18 nap es mar megoldottam.
2018. aug. 13. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Oké, csak két szélsőséges esetet írtam, mert az időtáv ismerete nélkül ugye nem lehet okosan válaszolni.

Ha eredetileg jól kérdezel, és beleírod a 18 napot, akkor megírom, hogy ha nem éri a nap, akkor egy szokásosnál bőségesebb öntözést követően simán kibír 18 napot (vagy akár 30-at is) öntözés nélkül.

2018. aug. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!