Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kerti wc-t nem lehet valahogy...

Kerti wc-t nem lehet valahogy szagtalanítani?

Figyelt kérdés
lehet hülye kérdés, de néha rákényszerülök hogy használjam és miután elvégzem a dolgom még utána is érzem magamon a szagát... pedig az ülőfelület át szoktam mosni hipós vízzel szívól nem itt van a gond. az számít hogy mennyire van tele? tehát egy frissen tisztított kevésbé szagos? vagy csak a dögmeleg miatt ilyen elviselhetetlen most?
2018. aug. 11. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Időnként bele kell szórni egy kis klórmeszet.
2018. aug. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Ne szarjatok bele...
2018. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Kell rá csinálni rendes keresztbe szellőzést.

USA-ban rengeteg nyilvános pottyantós WC van, nem értettem miért nem hányom el magam bennük.

Aztán idővel feltűnt, hogy elég jól tervezett szellőzése van. A pöcegödörnek van egy magas "kéménye". A fülke oldalán pedig alul van a szellőzőnyílás. Így a kürtőhatás miatt folyamatos a szellőzés, és ami a lényeg, hogy a fülkéből a gödör fele áramlik a levegő.

2018. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt hiszem a szellőzés itt nem probléma mert szilikát téglából van csinálva és nincs bevakolva szóval az ajtón kívül tele van apró lyukakkal az egész. lehet csak az én orrom túl modern ehhez és mindig is velejárója volt a szaghatás ezeknek a budiknak
2018. aug. 11. 19:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Használat után fűrészport vagy klórmeszet kell bele szórni és az tompítja a szagokat.
2018. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2018. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
szoktak rá szellőzőt csinálni, mert a szagok ott tudnak eltávozni. Egy idő után meg komposztálódik, így már nincsen szaga.
2018. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Így van, az előttem válaszolók jól írták.
2018. aug. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi a nyaralóban a kerti vécébe ilyet használunk:

[link]

vagy ilyet:

[link]


Ezek nem csak szagtalanítanak, hanem lebontják a cuccot, kevesebbet, vagy semennyit nem kell meregetni.

2018. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!