Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mitől számít egy fűkasza...

Mitől számít egy fűkasza barkácsgépnek/iparinak?

Figyelt kérdés
kb 1500 - 2000nm-nyi területre kellene nekem. Milyet lenne érdemes vásárolni? (Azért fűkaszába gondolkodok mert ezzel lehet elférni, összességében keskeny hosszú és akadályos terület mással nem lehetne a gazt, füvet eltüntetni gondolok itt traktor után függesztett kaszára.) Nyáron 2-3 hetente kellene a gépet használni + néha a ház elejét rendbetenni.
2018. okt. 15. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:

A gyengébb anyagminőségű gépek eleve olcsóbbak.

A motor teljesítménye a legfontosabbakhoz tartozik .

A megbizhatóság nagyon fontos.A kasza ne szervizben töltse az idejét akkor,amikor legjobban kellene.

Már van több jó középkategóriás is .100 alatt,már jók vannak

MTD viszont kerüld nagy ívben .

2018. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

130 ezer alatt felejtős.

Feltekeri a füvet, és lefullad, olyan gyenge.

2018. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem mondanám hogy egy közel 100 közeli Aleo Mac megadná magát .Ez a márka már bizonyitotta ,hogy nem gagyi.

A fűvet mindegyik feltekeri ha olyan ,és túl nagy.

De ennek is megvan a technikája hogy kell lekaszálni.

2018. okt. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Husqvarna párti vagyok. Évekig tartottam vele rendben egy telephelyet. Sose romlott el és ha nem adom ki a kezemből még mindig működne.
2018. okt. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2-3 hetente minek kellene vágni? Nem kis munka, szerintem elég havonta dolgozni vele.


Nem lenne opció (ha van pénz rá), hogy a nagyobb sima részeket egy komolyabb önjáró fűnyíróval vágnád, fűgyűjtő nélkül, és csak a maradékot kaszával? Szebb lenne az eredmény, könnyebb a munka. (Bár azzal tényleg nem lenne elég havonta.)

Igaz, beruházás a 2 gép, de így dupla ideig tartanak.


Ekkora területhez szerintem 2,5 LE alatt ne gondolkozz, azokkal lassú a haladás.

2018. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Önjáró fűnyíró kizárva mert nem tudba elmenni.
2018. okt. 16. 13:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Max 70eFt-os kategóriában ajánlana valaki egy-több márkát vagy ebben az árban mozgó gépek gyerekjátékok?
2018. okt. 16. 16:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Ekkora területhez még egy százast adjál hozzá
2018. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Erős gépek léteznek olcsóban is, csak nem feltétlen tartósak.

Esetleg egy Fuxtec 2,7-es damillal, az garantáltan elég erős neked, 5 évet szerintem kibír, némi javítgatással. A motor jó és megbízható, az egyéb alkatrészeket meg fillérekért adják a piacon a rízbűrű tezsvírek.

2018. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!