Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szeretnék egy kisebb fűrészt...

Zebulon66 kérdése:

Szeretnék egy kisebb fűrészt gyümölcsfák ápolására, tehát nem nehezet, van nagyobb. Stihl ms170, és husqwarna236-t láttam használtan 35 ezerért. Melyik lenne jobb?

Figyelt kérdés
Husqwarna vagy Stihl?

2019. jan. 8. 09:59
 1/4 mindentudó99 ***** válasza:
80%
Az lenne a legjobb ha fűrészt nem vennél használtan. Legtöbbször azért adják el mert ki van a lelke is. Inkább vegyél egy ilyet a Husqvarna leányvállalata gyártja. Nekem csak jó tapasztalataim vannak a benzines gépeikről. [link]
2019. jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem van 4 láncfűrészem, 1 stihl, 2 husqarvna, 1 meg oleo.


Nem lehet megmondani melyik a jobb márka, mindkettőnek van kategóriákban jobb gépe. Annyi hogy jelenleg a husqwarna ár érték arányban jobb, viszont a szervízben minden szarért pénzt kérnek el, pl: ha elromlik csak pénzért vizsgálják be hogy mennyiért fogják javítani.

2019. jan. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már használt gépet veszel, teljesen mindegy melyik márkát választod a kettő közül.

Azt válaszd amelyiknek a működését jobbnak találod. Könnyebben indul, gázadásra nem fullad, rendesen kipörög stb.stb.

2019. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Stihl 170 nagyságrendekkel jobb gép.236 talán a Hq leg elbaszottabb gépe.Kényes és a zsúfolt alkatrészek miatt minden szerelő rémálma.
2020. máj. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!