Kezdőoldal » Otthon » Kert » Miért áll le a fűrészem...

Miért áll le a fűrészem indítás után nem sokkal?

Figyelt kérdés

Van egy Oleo Mac 941 C láncfűrészem és az a problémája, hogy leáll indítás után nem sokkal.

Ha újra akarom indítani akkor csak gázadással indul és nem tudom anélkül indítani, csak ha várok vele néhány percet.

Ha viszont beindul megy és teszi a dolgát, de a gázról az ujjamat nem vehetem le, mert akkor megáll egy kis idő múlva.

Alig használt állapotban vettem.

Mi lehet a probléma a géppel?



2019. jan. 17. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez beállitási probléma .De ne te próbáld be állitani ,jobb ezt szakemberre bízni .
2019. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy beállítás, vagy dugulás. Az alapjárat nincs rendben, valószínűleg.

Eladni két okból szokták: vagy azért, mert véres a torka (de egy újszerű Oleo-Mac azért nem ez a kategória), vagy mert nem használják, itt inkább ez lehet. Ha évekig áll úgy, hogy benzin van benne, akkor meg simán lerakódhat valami a keverékből. A benzin elpárolog, az adalék egy része marad, az olaj besűrűsödik. Át kell takarítani a porlasztót, és újra beállítani mindent. Nem nagy összeg.

A benzinmotor nem olyan, mint a villamos, hogy csak húzni kell neki, hanem be kell kalkulálni az ilyen költségeket is, ha valaki nem szakérti.

2019. jan. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, én is azt gyanítottam, hogy netán beállítási gondok lehetnek, ahhoz viszont inkább nem nyúlok majd egy jó szerelő megnézi.

Dugulást nem észleltem, mert a gép rendesen működött midig, csak az indítás és a használati idők közt állt le ha nem tartottam az ujjam a épphogy a gázon, hogy le ne álljon.

2019. jan. 18. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az alapjárat, ami nincs, vagyis inkább nem megfelelő.
2019. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért a tanksapi szuszogó tisztításával kezdeném ilyenkor!!
2019. jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!