Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mindenhol így felmentek a...

Mindenhol így felmentek a vetőmagok árai?

Figyelt kérdés
Voltam reggel a Tesco-ban, többek közt magokat akartam venni. A Green Way magok, amik 49 Ft-ba szoktak kerülni, akcióban meg 39-be, azokért most 99-et kérnek. A Garafarm magok, azt hiszem, 119-be kerülnek, tavaly azokat is feléért adták.
2019. febr. 3. 14:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Még szezon előtt vagyunk.

Feb eleje van!

Majd lejjebb fogják vinni.

2019. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Valamennyit biztos, de a korábbi években szezon előtt volt 49 meg (talán) 65 az, ami most 99 meg 119.
2019. febr. 3. 15:41
 3/18 anonim ***** válasza:
18%

Tudom,"nem szép dolog"...

Én veszek vagy 10~15-t,automata kasszánál csak 2/3 részét húzom le,így mindjárt "olcsóbb".

4~5 éve már "bejőn".

2019. febr. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát, ha csak így nem... :)
2019. febr. 4. 05:10
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Nézd, én is aktívan kertészkedem. Én nem tartom drágának. Tavaly például a petrezselyem magját szedtem meg. De őszintén szólva, amennyi macera van vele, én a saját magam által termesztett magot még tripla áron sem adnám oda...
2019. febr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is csak lestem a Tescoban, hogy jól odavágtak az áraknak. Kiváncsi vagyok, az Obiban is ekkorát emeltek-e, tavaly 39-69 Ft-ért vettem ott.
2019. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 mergesember válasza:
0%
Ha vackokat akarsz akkor vásárolj tescoban . A minőségi vetőmag beszerzési ára is 200 ft fölött van
2019. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Á, nem kell annak bedőlni.

A legjobbnak tartott ZKI-magokkal is előfordult nálam, hogy egyáltalán nem keltek ki. Ugyanakkor a saját termésű meg a 39 Ft-os mag mellette tökéletesen kikelt, tehát nem a körülmények voltak olyanok. Eladásra termeltem volna, úgyhogy egyáltalán nem volt mindegy. (Most is van saját, de fajonként csak 1 féle, ezért akarok többet.)


A drága egyébként azért drágább főleg, mert többször annyi mag van egy csomagban. Azonos mennyiségre számolva nem sokkal drágább, de mivel minden évben új magot veszek, a rossz tapasztalatok miatt, ezért felesleges olyan sok, amit úgyis kidobok.

Profi magokat meg csak nagy tételben árulnak, amire nincs szükségem.

2019. febr. 10. 05:14
 9/18 anonim ***** válasza:
Obiban vettem tegnap Zöldkert magokat 69 Ft-ért, nekem évek óta beváltak, jól kelnek. Amiből lehet, át kell állni magfogásra...
2019. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Köszi, elmegyek megnézni.
2019. febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!