Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Kert

A kérdés

Pest megyében/Budapesten hol lehet kerti rönk ülőkét vásárolni? Valami fatelep vagy hasonló?

Semmi extra igény nincs, nem kell csiszolt, nem kell különleges fából sem, csak ne nekem kelljen "méretre vágnom."

4 db-ot szeretnék a tűzrakóhelyhez, de nem szeretnék több 10ezret fizetni érte... Amit találtam, ott darabja 7-8 ezer... Azért tudom mennyi egy köbméter fa ára, úgyhogy ezt nagyon nagy lehúzásnak találom.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fa, kert, fatelep, rönk, Bogrács, szalonnasütés, tűzrakó, ülőke

febr. 4. 10:45  Privát üzenet  

A válasz
Egy egyszerű rönkpadhoz is megveszed a faanyagot (keményfát persze) lehajalod, szalagfűrésszel ketté, legyalulod az ülőrészét, összecsapolod a lábakkal, felületkezeled... a 7-8E baráti ár.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 4. 13:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hegyes erőshöz hasonló paprika fajták?
Lehet népszerűtlen leszek, de családi házas övezetben a szomszédomnál folyamatosan üvöltenek, sikítoznak a gyerekei minden hétvégén egész nap megállás nélkül.4-5-6 évesek, s már...
Használ e valaki hasonló Einhell fűnyirót? Szerintetek jó e ez vagy 30eft ig van e jobb ennél?
üdv. Kombinált fát tervezek mert a fair lane nektarinom nem vált be.3 ágába . Sárgabelü öszi. Fehérbelü öszi, és nagyszemü szilvát szemeztem alvóra. Ha megerednek milyen esélyel...
Van valakinek hasonló kávécserjéje? Át kell már ültetni? Kb 2 hónapja vettem azóta szépen fejlődött
Hol van Bp-en (Kelenföldhöz minél közelebb) olyan fatelep vagy hasonló, ahol olcsó, kertbe (szőlőhöz, paradicsomhoz) való karót lehet venni? Valami széldeszkából gyártott is jó,...

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Kert rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!