Kezdőoldal » Otthon » Kert » Egy virágtermesztő mennyit...

Egy virágtermesztő mennyit költ a vállalkozásába induláskor?

Figyelt kérdés
Szeretnék virágot termeszteni de nem tudom mennyit kellene ráköltenem és mire van szükségem pontosan!
2019. febr. 13. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Először végezz el egy dísznövénytermesztő tanfolyamot, azt is megtudod mik kellenek hozzá, és a beruházás költségeit is könnyebben ki tudod számolni. De nem egy olcsó dolog az biztos, főleg ha fűtött üvegházban szeretnéd termeszteni a virágokat. A pályázatokat is érdemes igénybe venni, de több milliós tételről van szó.
2019. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Virágboltjaim voltak, így járatos vagyok a témában.

A legjobb tanácsom az, hogy ha neked ezt itt kell érdeklődnöd, akkor teljesen járatlan vagy a témában, ergo bele fogsz bukni.

És nem kicsit, hanem milliókkal.


Csak gondold végig, hogy nem tudsz labdába sem rúgni a holland import virágoknak sem az árával, sem a minőségével.

Meg az sem mindegy, hogy pl. nőnapra kinyílnak-e a virágaid, vagy csak egy héttel később.

Azaz nem mindegy, hogy el tudod adni pl. 100 Ft/szál áron, vagy 1 Ft-ért sem!!


Nem mellesleg tudod hozni OLCSÓN ezt a minőséget??!

[link]

2019. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak én azt gondolom hogy Hollandia szintű virágtermesztést akármelyik országban meg lehetne valósítani!Igaz hogy egy főre jutó összeg nálu kétszer annyi mint nekünk de szerintem még annak ellenérei is meg lehetne ezt valósítani!Ott miért működik ennyire jól?Itt miért nem?Ezekre senki nem tud olyan választ adni hogy kiderüljön az hogy tényleg csak hollandia alkalmas az ilyen méretű termesztésre!
2019. febr. 14. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:

A holland föld minőségének nincsen párja és a szakértelmüknek sem!

Én jártam kint, továbbá évtizedeken át voltak virágboltjaim.

Vagyis belelátok a témába.


Te meg azt hiszed, hogy megnézed az anyák napi virágárakat, és beszorzod az általad csak fejben termelt mennyiséggel, és már multimilliomos is lettél.

Természetesen ezt csinálsz amit akarsz, bár úgy tűnik, hogy még soha nem ültettél egyetlen szálat sem.

Kis olvasnivaló:

[link]

2019. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!