Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mikor hasznos/mikor hiányozhat...

Mikor hasznos/mikor hiányozhat a fűgyűjtő a fűnyíró gépről?

Figyelt kérdés
Vásárlás előtt állok. 500m2 területen kellene a természetes talajtakarót kordában tartanom. Elektromos gépet szeretnék, de félek attól, hogy nehézzé teszi a kosár a gépet.

2019. márc. 8. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ember nem komposztálja a lenyírt füvet, hanem hagyja, hogy ott maradjon a meglevő területen, akkor le lehet venni a gyűjtőkosarat. Akkor viszont ajánlatos zárt cipőben lenni és a nadrágszárat a cipőnél összekötni, mert a fűszálakon levő kullancsok hajlamosak rákerülni a lábszárra.
2019. márc. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor hiányozhat.

Előnyei: Nem kell kínlódni a kosár ürítésével, így haladósabb a munka.

Hátrányai: A gyepen megszáradó levágott fű csúnya. Minden tiszta fű lesz, beleértve a környezetet, a gépet, és téged is.

2019. márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
500 m2-es kerthez szerencsésebb lenne a benzines, nem kell hozzá vezeték. Én mindig használok fűgyűjtőt, nagyon praktikus. A nagy kertben önjárós fűnyírót használok, és körbe megyek, így mindig eljutok hátra a komposzthoz. Ott kiürítem a fűgyűjtőt, és indulok tovább. Az önjáró mellett nem érezni a fűgyűjtő súlyát, bár nem is szoktam fullra megtölteni.
2019. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!