Kezdőoldal » Otthon » Kert » Alföldiek! Nálatok (megyét...

Alföldiek! Nálatok (megyét megjelölve) mennyi eső volt a múlthéten?

Figyelt kérdés
Nálunk (Komárom-Esztergom) egyenlőre elegendő volt, de 7 - 10 nap múlva megint eshetne

2019. ápr. 15. 04:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Múlt héten a térkép szerint 15-16 mm volt. Egyenlőre elég nedves a talaj, de itt homok van, úgyhogy 3 nap alatt ki is szárad.

Csongrád megye.

2019. ápr. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csongrád megye,Szeged,a Vadaspark mellet: Rengeteg eső volt,ráadásul feketeföld.
2019. ápr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

volt amikor éjjel vagy délelőtt több óráig esett de csak ilyen szemerkélő eső, elvetett ilyen olyan magoknak elég lehet de a gyümölcsfáknak ez semmi, azokat jól meglocsoltam.

Pest megye déli része

2019. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A hosszú szárazság után igazából csak egyszer esett annyira, hogy megáztasson mindent, még ha nem is túl mélyen. Akkor nem kellett locsolni.

Utána egy félig rendes eső esett még, szóval ami azért annyira nem áztatott, hamar meg is száradt. Illetve kb. kétszer olyan ami épp csak a leveleknek adott egy kis nedvességet, de mellette a veteményest kellett azért öntözni.


Én milliméterben nem tudom mennyi volt...


És ez közép-nyugat jász-nagykun... :)

2019. ápr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Túlbecsültem a talaj nedvességét, locsolok, mennek a szórók, mert már száraz.
2019. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dél-Heves: vagy 10 napja 7 mm, aztán pár napja még 3. Január óta ennyi. Szerencsére kötött talaj, az elég jól tárolja a nedvességet. Öntözni csak mérsékelten tudok, ráadásul a víz meszes.
2019. ápr. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bács-Kiskun, talán ha 7 mm volt összesen. Nagyon kéne még a csapadék. Szerencsére ezen a tájon némi túlzással, ha ledugok egy nádszálat, feltör a víz. Szóval öntözni nem nagy kunszt, de azért az égi áldás jobb lenne.
2019. ápr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt szinte semmi eső nem volt már 4 hónapja, az utolsó csapadékot a jégpáncélos időszak felolvadása jelentette. Az elmúlt 1 hónapban a kútra voltunk szorulva. Fejér, Mezőföld közepe.
2019. ápr. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!