Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol lehet nagy méretű fóliasát...

Hol lehet nagy méretű fóliasáthat venni/rendelni?

Figyelt kérdés
Minden oldalom max 30m2-ig van.Nekem legalább 5*30m-es kellene.
2019. ápr. 30. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy veszel használtan pl. a jófogáson, vagy csináltatsz. Vannak olyan vállalkozások, amik ezzel foglalkoznak.

Régen nekem is volt 3db 8x30 méteres, én magamnak csináltam.

2019. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pl.:


[link]

2019. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vállalkozáshoz kellene ezért nem tudom hogy jó lenne e a használt!
2019. máj. 1. 09:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs sok értelme az áfás számlák gyűjtögetésének, akkor vehetsz használtat is. Viszonylag olcsón lehet venni, viszont a szétszedés és a szállítás nem egyszerű, és az összeszereléshez is 4-5 ember kell minimum, és legalább egy értsen is hozzá valamennyit. Újrafesteni se árt. Lehetőleg olyat vegyél, ami oldható kötéssel van szerelve, tehát csavarokkal, és nem hegesztéssel. Ezt ki kell számolnod, hogy új vagy használt éri meg jobban. Na meg, hogy mire van keret, és mennyi idő alatt térül meg a befektetés.
2019. máj. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!