Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Kert

A kérdés

Mikor hoznak új növényeket az Oázis kertészetekbe?

Sziasztok!

Aki az Oázisban dolgozik megtudná nekem mondani mikor hozzák az új virágokat és mikor értékelik le a régit? Szeretnék pár orchideát venni, de sajnos soha nincs szerencsém. :( Mikor megyek akkor a mentős polcok mindig üresek...

Keress kérdéseket hasonló témákban: orchidea, oázis, kert, kertészet, virág, vásárlás, olcsó

máj. 16. 20:21  Privát üzenet  

A válaszok
Minden ilyen nagyobb virágárudában szokták akciózni az elvirágzottakat, nézz utána, hátha valami más közelebb van hozzád, vagy útba esik. Pl. Fitoland.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont tegnap 14:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Fóton lakom. Itt nagyon nincs semmi. Rá írtam pár kertészetre de nem tartanak orchideát. :(

# 2/3Időpont tegnap 16:27 Privát üzenet
A nagy barkácsáruházakban rendszeresen van leárazás.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont tegnap 16:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki segít ezeket a növényeket meghatározni?
Van egy nagy tujafa rönk az udvarunkon. Kiásni nem tudom, ezért ültetnék rá növényeket. Milyen fajtát tegyek rá? Állandóan éri a napfény, a szél, az eső. Milyen strapabíró növényeket ajánlanátok?
Erkélyre szeretnék télálló, évelő növényeket. Szárazság és napfénytűrő, szívós növény kell, tűz a nap az erkélyre folyamatosan. Tudtok ilyeneket?
Kezdőknek milyen növényeket ajánlanátok amiket viszonylag nehéz kinyírni?
Az erdőben lévő növényeket hazavihetem?
Sashalmon milyen konyhakerti növényeket érdemes termeszteni?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Kert rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!