Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen gyümölcsfát lehet...

Milyen gyümölcsfát lehet ilyenkor, vagy nyáron elültetni? És melyik viseli el a homokosabb talajt?

Figyelt kérdés
2019. máj. 27. 22:35
 1/7 mindentudó99 ***** válasza:
Konténerest bármit. Egyik ismerősömnek sok szép almafája van tiszta homokon. Sokat teremnek a fái.
2019. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

konténerest


kimész a környékre és megnézed, hogy milyen gyümölcsfák vannak a közelben


/talajvíztől is függ/

2019. máj. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Homokos talajra jó a cseresznye, őszibarack, sárgabarack, körte, birs, szilva. Nyáron még nem ültettem gyümölcsfát. Tavasszal lehet fát ültetni, de én pl. mindig ősszel ültetek. Szerintem faültetésre ez a legjobb évszak, ekkor van legnagyobb esélye, hogy megfakadjon.
2019. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
miért homokozol le mindenkit??
2019. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Jobban jársz, ha megvárod a novembert.

A konténeres egyrészt drága, másrészt meg évekig nem akar megindulni.

2019. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Őszibarack, alma szereti a homokos talajt.
2019. máj. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
26%
Tudom, hogy késõ, de nekem bejött az idelyi tavasz. Egy cseresznyébõl, egy meggybõl, egy almából, egy gesztenyébõl, egy egresbõl, egy gojiból, egy szederbõl, két szõlõbõl és négy homoktövisbõl, csak az egres és a két szõlõ nem maradt meg.
2019. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!