Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szúnyog ellen Piretox C...

Szúnyog ellen Piretox C rovarírtó hatásos?

Figyelt kérdés

A kertben szeretnék lepermetezni szúnyogok ellen. Egy ismerős ajánlotta a Piretox C szert, mint az egyik legjobb megoldást.


Most néztem a neten az adatlapját, és ott nem írják kifejezetten, hogy szúnyog ellen jó, de az ott van, hogy ízeltlábúakra hat.


Valakinek van tapasztalata ezzel a szerrel? Tényleg használ szúnyogok ellen?



2019. jún. 12. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Az adatlapja szerint zárt térre való.

De mint a másik kérdéskiírásodnál is írtuk, a szúnyogoknak szárnyuk van, és egy adott kertből nem tudod kiirtani őket, mert átjönnek 2 perc múlva a szomszédból.

2019. jún. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez az első kérdésem a témában. Úgy gondolod, hogy az országban csak egyetlen ember van, aki a kertjében gyérítené a szúnyogokat és ő nyitja a témában az összes kérdést?


Ha kicsit tovább olvasod a leírást, megtalálod, hogy kültérben is használható, de a leírás szerint csak legyekre.


Aki ajánlotta, az írtószerek forgalmazásával foglalkozik, kifejezetten szúnyogra ajánlotta.

Esetleg lenne valaki, akinek van tapasztalata ezzel a szerrel? Örömmel olvasnék bármilyen tapasztalatot.

2019. jún. 13. 09:40
 3/3 anonim válasza:
Valóban használ,árvíz után nyaralót lepermeteztük,földet,falat,plafont,bokrokat,szomszédom nem tudott kint maradni mi viszont kint töltöttük a hétvégét.Igaz reggel este egy LAPÁT döglött szunyogot söpörtem össze. Fotót nem tudom feltölteni,de ha érdekel privát elküldöm.
2019. jún. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!