Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nektek milyen fűkasza vállt...

Nektek milyen fűkasza vállt be? Motoros érdekelne s nincs pénzem egy stihl vagy egy husqvarnara mert egy kicsitt nagyobb kellene?

Figyelt kérdés
Kinek mi ami bevált s többet hazsnáltátok?

#motoros kasza #kert nyíras
2019. jún. 14. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Maruyama
2019. jún. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
50.000-ért vettem egy Alko-t. Nincs vele semmi baj
2019. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Mennyi pénzed van, mekkora területet akarsz milyen sűrűn vágni, esetleg kell-e valami pluszt tudni a növényzetről. Enélkül ilyen válaszokat kapsz, mint az Al-ko, ők eleve nem is gyártanak rendes méretű fűkaszát.
2019. jún. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Alko teljesen jó. Kb 1000m2-en használom, saját telken, nem bérkaszálásra. 1.1kw-os, az kicsit nagyobb, mint pl egy 0.8kw-os☺️. Szóval nem értem mi a baj a válasszal
2019. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem megbántani akartalak, csak szerintem még nem próbáltál egy legalább 2,5 LE-s kaszát, mert akkor nem szórakoznál 1000 m2-en ezzel a géppel. Oké, ha gyakran vágod, meg ilyen ritkás gyom nő, akkor azzal is meg lehet oldani, ha lassan is, de vannak olyan füvek, amik esetében csak kínlódás.
2019. jún. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ha nincs elég pénze a kérdezőnek akkor nem egy erőgép lenne a cél csak egy megbízható hobbigépet akar. Ezért is az Alko. A többi kínai géppel sajnos ilyen olyan problémák vannak.
2019. júl. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én vettem kínait, a legolcsóbbat viszonylag nagy motorral.

Nagyon sok gond és beállítás problémák vannak vele, de ha megtudod szerelni, és jól használni viszi úgy mint egy profi, csak sokkal olcsóbban. Tartani nem tart.. olyat vegyél amihez tudsz beszerezni motor alkatrészeket.

2019. szept. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!