Kezdőoldal » Otthon » Kert » Falsot szív esetleg dugulás?

Falsot szív esetleg dugulás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Boldog tulajdonosa vagyok egy As Motor (AS26) gazvágónak. Ez egy ipari fűnyíró amit egy kétütemű motor hajt. Idén ő még most ment volna először. Na most az a gondom hogy ma bele álltam egy portába és úgy negyed óra- húsz perc után gyönyörűen lehörgött, indítom és semmi. Megbubizom a karbit szivatót ráadom, beröffen, szivatót leveszem lehörög, szivató vissza akkor reagál a gázra, fel fel pörög, leveszem csak hörög megállásig. Aztán egyszer lefogtam a légszűrőháznak a nyílását ahol szívje a levegőt, és szivató nélkül szépen felpörög a motor ahogy kell, ahogy elengedem megint csak hörög, Lefogom a levegő útját megint szépen kipörög a motor. A légaszűrőtől a motorig elég hosszú a légszűrő ház szal van bőven hely fals levegőt szívni. Legalábbis ez az én elméletem. Igaz terhelés alatt nem próbáltam ki hogy így működne-e a motor, betonplaccon működött. Mellékelek egy videót hogy így kell elképzelni a gépet: https://www.youtube.com/watch?v=BT66zw_T75w&t=15s


A légszűrő egészen fent van a tanknál, és az a hosszú cső a ház végig.



2019. jún. 24. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Fals ,vagy karbi dugulás.
2019. jún. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Dugulás... Karbi, tank tisztítás, új benzinszűrő megoldja.
2019. aug. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!