Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek Magyarországon...

Szerintetek Magyarországon 2019. -ben luxusnak számít az alábbi fürdőszoba?

Figyelt kérdés
1. db pezsgőkád, 1 db zuhanyfülke, 2 db beépíthető mosdó, 1 db fali wc. A szaniterek az Alföldi Saval 2.0 családból valóak. Ti ezt megengedhetnétek e felújításkor magatoknak?

2019. aug. 18. 08:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Az "Alföldi" miatt nem luxus, valami mással igen, luxus.
2019. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Miért, szerintem nem vackok az Alföldi termékek.
2019. aug. 18. 08:40
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Igen, mert a legtöbb háztartásban nincs pezsgőfürdő.

Pedig alapnak kellene már lennie.

2019. aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Jók az Alföldi termékek baromi tartósak és nem is olyan drágák.


Amit kérdező felsoroltál igazából ezek már nem olyan luxus dolgok mert azért mégsem milliókat kell ezekre költeni. Nyilván ha van erre spórolt pénzetek akkor miért ne vennétek meg?

Persze itt nagyban számít hogy mi mennyibe kerül, nyilván csempék közt is vannak nagyon olcsó egyszerű darabok, de vannak drága csicsás nem is tudom milyen darabok például.

Itt inkább az számít luxusnak én szerintem ha mindenből a drágábbat veszitek meg, és persze olyan dolgokat amiket ki sem használtok.

A pezsgő kádnak személy szerint nem látom értelmét, ezek közül egyedül azt nevezem némileg luxusnak mert ez szükségtelen dolog a pezsgős funkció, de ha nektek belefér ez anyagilag akkor legyen.

Egy zuhanyfülke szintén fontos egy fürdőszobában persze zuhanyfülkéből is millió fajták vannak, mert vannak olyanok amibe mindenféle extra funkció van ami már luxus, de egy sima normál zuhanykabin nem luxus.

A fali wc is ma már mindennapos dolog én szerintem.

2019. aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit átlagon felüli komfortnak ítélem, de Te ne azzal törődj, hogy más milyennek véli. Ha Te megengedheted magad, más irigységével ne törődj, nem az ő pénzén rendezted be.
2019. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Zsálak Göcsök válasza:
64%
A fürdőszoba nem lukszus.
2019. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem férne be a fürdőszobámba
2019. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

Bocs, de a "luxus" nem ott kezdődik ahol egyetlen fürdőszoba van és abban van a wc!!

De tegyél be még egy mosógépet és szennyestartót is...

2019. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

A luxus a fürdőSZOBA méreténél kezdődik, és tart a felhasznált anyagok minőségén át, a dizájn színvonaláig.


De itt van néhány fürdőszoba összehasonlításul, azután döntsed el magad, hogy ezekhez képest mennyire "luxus" a tiéd??!

2019. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

lemaradt

[link]

2019. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!