Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol vannak jóféle fotelszékek?

Hol vannak jóféle fotelszékek?

Figyelt kérdés

Gép elé szeretnék valami borzasztó puha, nagyon kényelmes kellemesen hátradönthető széket venni. A jelenlegi tönkre ment és amiket az utóbbi időben (3 év kb) vettem a möbelixből és az auchanból, irtózatosan gyenge minőségűek voltak.

Azaz igazság, hogy a neten nézelődve nehezen kivehető, hogy egyes székek miért 30 ezerbe egyesek meg miért 70 ezerbe kerülnek, látszólag csak kicsivel párnázottabb a mérete és funkciói meg rendre ugyanazok.

Látom még párnázottabbakat 100 ért is, de nem nagyon bízom bennünk, mert látszólag ugyanolyan gyenge gyorsan tönkremenős hintamechanikásak mint amiket eddig is elfogyasztottam. 100ezerérét de még 70ért sem szeretnék valamivel kényelmesebb de ugyanúgy 2 év alatt tönkre menő széket venni mint az eddigiek voltak...


Szerintetek hol vannak jók?



2019. aug. 25. 14:47
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi a sok elütésért, kár, hogy nem lehet utólag javítgatni..
2019. aug. 25. 14:48
 2/3 anonim ***** válasza:
A JYSK vagy az IKEA a legjobb ebből a szempontból, szerintem ott nézz szét. Annyira nem is gatyaszaggató az áruk.
2019. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kkovax38 ***** válasza:

Több mint 15 éve vettem a Tescoba kb. 15e Ft-ért2 db-t.

Most néztem szét és arra jutottam hogy az ülőpárnáját felújíttatom, így olcsóbban és talán jobban is jövök ki.

Ha nem vagy túlsúlyos, 80 kg felett, az EMAG oldalán is találsz.

[link]

2019. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!