Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Lakberendezés

A kérdés

Lehet kapni L alakú takarót?

Sarokkkanapéra tennék egy plédet, megvédeni a huzatot. A neten csak szorosan ráhúzható védőhuzatokat találtam. Sima takarót lehet kapni valahol, vagy mindenképpen két darabba kell megoldanom?

szept. 11. 15:25  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem mindenképp 2 darabban, L-alakúról még nem is hallottam! Általában egy L-alakú kanapé is kihúzható franciaágynak, ezért direkt nem is csinálnak a hagyományostól eltérő takarókat és plédeket!

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 11. 18:52 Privát üzenet
Varrass!

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont szept. 12. 10:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek retrónak számítanak, vagy manapság is divatosnak a "klasszikus gömb alakú" mennyezeti vagy falilámpák?
Hol lehet kapni Szegeden állat alakú kukát Szegeden?
Hol lehet Pécsen gyémánt alakú bútorgombot/ajtógombot venni?
Ha túl rövid az ágy, mivel lehetne hosszabbítani rajta? Kocka alakú puff esetleg jó megoldás lehet?
Textilbőr kanapéra hogyan tudnám rögzíteni a kanapévédőt, hogy ne csússzon el folyton? U alakú, így huzatot nem kapok rá :- (
U alakú kanapét hol érdemes venni?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Lakberendezés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!