Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha 20 ezerért veszek párnát,...

Ha 20 ezerért veszek párnát, paplant egy lakberendezési boltban, miért kérnek el 100 Ft-ot szatyorért?

Figyelt kérdés
Nem mintha nem tudtam volna kifizetni, de ez érdekes. Vagy fémedényboltban is 10 ezer felett fizettem evőeszközért, fazékért, edényért, erre szatyorért felszámít 100 Ft-ot. Érthetetlen.
2019. szept. 12. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Mert a párna, paplan ára 20.000 Ft. A szatyoré pedig 100 Ft. Ez együtt 20.100 Ft, egyszerű matek.


Egyébként meg környezetvédelmi okokból tiltották be az ajándék szatyor intézményét. Mert akkor az is vitte, akinek nem kell, 2 db joghurtért is, ami amúgy elfér kézben vagy táskában. Nagyon jó ez így ahogy van.

2019. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Az első tökéletesen leírta, ennél jobban én sem tudom, úgyhogy csak csatlakozni tudok.

Párna és paplan ára együtt 20ezer Ft. Vettél még ezek mellé egy szatyrot ami 100Ft.

Egyébként mekkora szatyor az, amibe belefér egy paplan meg egy párna?

És minek kell szatyor? Amikor mentél vásárolni, akkor nem tudtad, hogy venni akarsz valamit, csak űgy hirtelen rájöttél, hogy veszel paplant és párnát? Ha tudtad, hogy vásárolni mész és kell szatyor, akkor miért nem vittél magaddal? ha nem vittél magaddal, akkor miért csodalkozol, hogy venni kell és miért csodálkozol, hogy fizetni kell ha veszel valamit?

2019. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem kell az egy poharat vevőnek is ajándék szatyrot adni, a pénztáros döntse el, hogy mekkora méretűtől ad, és az egyik kapjon, a másik nem.


Előtte is voltam ott szétnézni, és láttam, hogy a pénztárnál adják a nagy szatyrot. Csak azt nem tudtam, hogy pénzbe fog kerülni. De akkor mindegy.

2019. szept. 12. 23:49
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Jobb, ha megjegyzed. A szatyor pénzbe kerül.
2019. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Azért, hogy az emberek szokjanak le a szatyorvásárlásról.

Környezetvédelem.

2019. szept. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
Cshorrróóó, pedig milyen sok mindenre el tudtad volna költeni a szatyor árát. 2 Kifli haver..... ó ó...
2019. szept. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért mert smucik. 10eFt felett én simán elengedném. Elhanyagolható töredék a vásárolt áruhoz képest.
2019. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Elhanyagolható töredék a vásárolt áruhoz képest."

Épp ezért nem kellene reklamálni ha fizetni kell érte... A 20ezer Ft mellé már anyagi csőd kifizetni +50Ft-ot...

2019. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ezt írtam is, hogy azért nem haltam bele.


Viszont akkor mi értelme bármilyen boltban bármilyen akciónak? 5-20% kedvezmény? Egyet fizet, kettőt kap? 5 vásárlása esetén darabja csak x-10 Ft? Mi értelme ezeknek? Van egy rendes ár, kérjék azt! Különben ha meg tudják ezeket oldani, akkor azt is oldják meg, hogy x ezer vásárlás felett ingyenes szatyor. Pl. online van olyan, hogy x ezer felett ingyenes szállítás. Miért kéne ingyen adni a szállítást, 50 ezret költesz, és nem bírsz kifizetni még 3 ezret? :D Na, ez a ti logikátok.

2019. szept. 16. 23:21
 10/12 anonim ***** válasza:

Sok dolog van, aminek nincs értelme. Mi értelme annak pl. hogy az áru 9999Ft? úgysem tudják visszaadni azt az 1Ft-ot... (hacsak nem kártyával fizetsz, de akkor is értelmetlen).

Persze azt mondják, marketingfogás...

2019. szept. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!