Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik gázkonvektort vegyem?...

Melyik gázkonvektort vegyem? (kép)

Figyelt kérdés

Egy Fég konvektort vennék(1998) ismerőstől,keveset volt használva 3KW-os de esztétikailag nem felel meg nekem,ezért egy holland márkáju Faber konvektort láttam ami nagyon tettszik csak nem tudom mennyire tartós !képek:


Fég:

[link]

[link]


Faber:

[link]

[link]

[link]


Faber ből több model van (80k forint darabja)



2019. szept. 26. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne vegyél gázkonvektort.
2019. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és miért ne?,15 éve az van a házban és semmi probléma!
2019. szept. 26. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:

#1

És akkor mit csináljon, ha nincsenek milliói fűtés korszerűsítésre?

Kérdező!

Az ismerős konvektora zsákbamacska, még ha a burkolat meg is van hozzá, végül is 21 éves, kéményes(nek nézem) még CO mérgezést is kaphatsz, ha valahol repedt.

A Faberről nem fogsz kompetens választ kapni, mert tényleg mutatós, de még nincs múltja nálunk, nem ismerik.

Ha a Fabert hivatalosan szerelteted fel, akkor kéményes esetén kell kéményseprő szakvélemény és gázterv a gázművektől. ezek nem 2 fillér, mivel esélyes, hogy a kémény nem is felel meg a mai elvárásoknak.

Ha nem hivatalosan csináltatod, akkor elveszíti a garanciát és valami baleset esetén életed végégéig fizethetsz, ... ha életben maradsz!

2019. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy garantáltan jó, ugyanlyan FÉG-et használtan, max 10-15 ezerből megúszod és egy megbízható gázszerelővel cseréltesd le!
2019. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz a règi konvektorhoz már nemigen van alkatrèsz, èn ingyen sem raknám fel.

A Faberről nincs infóm. A Fègek viszont jók, tartósak, könnyű javítani, ès van alkatrèsz, szinte minden gázos javítja egyszerűsègènèl fogva. Van belőle látványkandallós is, bár nem ilyen dizájnos.

Mindenesetre márkaszervíznek is nèzz utána, hol van stb.

2019. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm a válaszokat !
2019. szept. 26. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!