Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Elektromos 2500W-os konvektoro...

Krampus kérdése:

Elektromos 2500W-os konvektorok közűl melyik a jobb: Stiebel Eltron CWM2500P vagy Atlantic F129D - esetleg más?

Figyelt kérdés
Kertesházamba vennék a nappaliba (64légm3), a konyhába (72légm3) , 500as téglafal+10cm szigetelés. Árban ez az 50-60ezer közti amiben gondolkozom (elektromos az egyetlen megoldás). Akinek van tapasztalata akár egyéb más tipússal, örömmel veszem véleményét. Köszönöm előre is a válaszokat.

2019. szept. 28. 09:02
 1/2 Gábor117 ***** válasza:
Helló. Nekem az atlantic van. Meg vagyok vele elégedve.
2019. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem Thermor van 4 ève. A szerkezetük egyre megy. Egyikben sem izzik a szál, így tartósabbak is. Nèzd meg a szolgáltatásukat ( termosztát, wi-fi, teljesítmèny kapcsoló, kijelző stb. melyik felel meg legjobban. Nagyobbra mèretezd mint ami kell, mert hamarabb leadja a hőenergiát ès kikapcsol.
2019. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!