Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen forgószékek alkalmasak...

Milyen forgószékek alkalmasak napi 8+ órás munkavégzésre 105 kilós 195 cm ember számára?

Figyelt kérdés

2-4 évvel ezelőtt az Ericssonban dolgozva ültem ilyen kényelmes, több helyen is jól állítható, fejtámlás forgószékeken, de sajnos nem emlékszem a konkrét típusára (most már nem dolgozom ott, így nem tudom megnézni). De amikor rákérdeztem, azt mondták, hogy több százezer forint. Most már beszereznék egyet.


Ti milyen forgószékeket ajánlanátok nagyon hosszú ideig tartó programozói munkákra, amely nemcsak kényelmes, de egészséges is?

Esetleg tudja valaki, hogy ez Ericssonban milyen székek voltak pár éve és honnan lehetne olyat beszerezni?



2019. nov. 10. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress ilyet használtan, jóval olcsóbb.
2019. nov. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2019. nov. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

ha kell rászánom az összeget (egészségem fontosabb mint a pénz), csak legyen..


#2

ezt a széket te magad is kirpóbáltad már?

2019. nov. 11. 06:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A netről ne vegyél. Menj el egy boltba, és üld végig a székeket, az a biztos, képről nem lehet megmondani, hogy kényelmes lenne-e neked. Annyit mondjuk megtehetsz, hogy nem ott veszed meg, hanem megjegyzed a típusát és megrendeled onnét ahol olcsóbb.
2019. nov. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Programozóként dolgozom, mi ezt a típusú széket nyúzzuk, talán 5 éve. Nagyon jó és meglehetősen tartósnak bizonyult a korábbi székeinkhez mérten. Csak ajánlani tudom.

[link]

2019. nov. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
48%
Semmi extra nincs azokkal a székekkel, amik ott vannak. Mondjuk én elég igénytelen vagyok ilyen szempontból, itthon egy sima konyhai széken ülök a gép előtt.
nov. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!