Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Konyhaszekrényre egybe pultot...

Konyhaszekrényre egybe pultot hogy lehet?

Figyelt kérdés
Új házba költözünk, szeretnék egy szép L alakú konyhát. Ha csináltatjuk a bútort az úgy több százezer, nagyon drága. Arra gondoltunk Möbelixben vagy ilyesmi helyeken megvesszük az elemeket, olcsóbb. De azokon a darabokon külön vannak a munkapultok is. Hogy lehetne ezt megcsinálni hogy ne is legyen nagyon nagyon drága, de egybe legyen a munkapult, ne kis darabokban?
2019. nov. 12. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Amúgy a Möbelix sem olcsó, ha elemenként veszed.

Én is számolgattam.

Kis eldugott bútorboltokban nem jössz ki több százezerre, mintha keresnél magadnak egy asztalost, és úgy csinálná méretre. Az valóban több százezer.

Ha ilyen kis bútorboltot keresel, ott is megcsinálják neked méretre, egybe pulttal, ilyen helyeken kb 80 ezertől indulnak a komplett konyhabútorok.

Ha mégis tetszik a Möbelixesnek a színe, az elrendezése, meg jó az ára, akkor csak az egybe-pultot veszed meg, ami szerintem pár tízezerből kijön, bútorlapszabászatban.

De amúgy ilyen Praktiker és hasonló helyeken is lehet kapni egyben hosszú pultot, vagyis munkalapot, úgy alakítod, ahogy akarod.

Csak attól tartanék, hogy a kész bútorra ez rendesen rá van ragasztva, és nem lehet sérülésmentesen leszedni, akármilyen ügyes vagy. Feszegetni kellene, valami éles, hegyes eszközzel, ez meg szinte biztosan karcolásokkal, repedésekkel, töréssel jár.

2019. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megnéztem neked, nem is drágák.

9000 ft körül van egy csomó féle, és 4 méter hosszúak.

Mondjuk ehhez megintcsak kell egy szaki, ami pénzbe fog kerülni.

Vagy ki tudjátok vágni tökéletesre a mosogató, a tűzhely helyét?


[link]


Amúgy meg a Praktiker köztudottan drága hely, szóval ennél szerintem még olcsóbban is megtaláljátok máshol.

2019. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!