Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kicsi garzon konyhába 2...

Kicsi garzon konyhába 2 személynek elég lenne egy pulton álló 35l-es elektromos minisütő is vagy inkább hagyományos méret mellett maradjak?

Figyelt kérdés
Ki használ ilyet, elégedett e vele, mennyi a fogyasztása stb... 3.5nm-be kéne egy használható kis konyhát varázsolni .

2019. nov. 12. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem lesz ezzel gond bro. Garzon és ketten vagytok. Olyan hamar egymás agyára fogtok menni az intim tér hiánya miatt, hogy te magad fogsz bebújni abba a sütőbe. És mielőtt megkapom, tudom miről karattyolok. Eltem így.
2019. nov. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha a másik fél a gyerek akkor visszavonom.
2019. nov. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ettől nem félek, mindketten dolgozunk alig vagyunk otthon de ha mégis akkor sincs probléma ebből. 27nm az egész lakás azért nem egymás nyakában kell lógni...
2019. nov. 12. 23:46
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Elég, pont olyanom van. Igaz egyedül vagyok, de kettőre is bőven elég lenne. Ilyen ni, tud mindent ami kell:

[link]

De ha tényleg takarékoskodni kell a hellyel akkor ilyesmit vegyél:

[link]

2019. nov. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Nézd, én 10+ éve használok hasonlót, én azt mondom, ha befér vegyél normál méretűt vagy beépíthetőt ebből a méretből, mert a helyet foglalja. 2 éven belül konyhafelújításom lesz, simán lecserélem én is
2019. nov. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát, én pont kicsi konyhába nem raknék ilyet, nagyon sok helyet elvesz a munkafelületből...
2019. nov. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Csatlakozom az elsőhöz, bármit vesztek, ne tervezzetek hosszú távra egy ekkora lakásban...
2019. nov. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én egy polcra gondoltam felrakni a minisütőt és mindjárt nincs útban...
2019. nov. 14. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!