Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen olcsóbb bútor üzletek...

Milyen olcsóbb bútor üzletek vannak Pest környékén, ahol sarokkanapék vannak hatalmas választékban?

Figyelt kérdés

Tudtok mondani címmel együtt vagy netes linkkel együtt ilyen üzleteket? Keresgélek a neten, de nem vagyok ismerős annyira. Olyan nagy outletekre gondolok, ahol akár lehet rendelni is más szövettel, vagy lehet egyedi méretben csináltatni, bár ezek nem feltételek, de pl. Kika, Mömax, Ikea nem jöhet szóba, mert ott nem találtam olyat, amilyet szeretnénk. Általában vidéki bútorüzletekben vannak a kiszemeltek, csak ilyet szeretnék nagyobban Pesten, mert amiket eddig néztem vagy nem tudnak méretben csinálni, vagy más szövettel.


Köszönöm előre is!



#bútor #Budapest #Pest #kanapé #sarokgarnitúra #bútor üzlet #bútor outlet
2019. nov. 14. 17:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!