Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van olyan lakberendezési vagy...

Van olyan lakberendezési vagy bármilyen áruház, amely házhozszállít egy álló tükröt? A nagyok nem vállalják, vagyis én még nem találtam ilyet.

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen típusú álló tükörre gondolok, nem ragaszkodom sem a színhez, sem a pontos mérethez, csak hogy egész alakos legyen.

Nem tudom megoldani, nincs kocsim, nincs kit megkérnem.

Házhozszállítással szoktam rendelni nagyobb vagy nehezebb dolgokat, kifizetem a díjat, de erre mindenhol azt írják, hogy csak áruházban vehető meg, személyesen.

Nem hiszem, hogy ne lehetne becsomagolni, hungarocell + kartondoboz, semmi baja nem lenne.

Kika, Mömax, Möbelix, Jysk, Praktiker, ezek vannak, de nem hozzák ki.

Nem tudtok még ilyen helyeket, ahol lehet ilyen nagy tükröt kapni?

Általában azt írják oda, hogy csak személyesen, ez legalább korrekt, de a Jysk elég gáz, azt írja, hogy átmenetileg nem rendelhető online. Csakhogy mindig ezt írja. Szerintem ez a vásárló megtévesztése.



2019. nov. 18. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem saját futárokkal dolgoznak (a jysk legalábbis tuti nem), és így nem tudják vállalni érte a felelősséget. Mi jysknél nagy gardróbot vettünk tükörajtóval, ott pl a negatív kommentek fele arról szólt, hogy a tükrösajtón a tükör repedten érkezett meg, mert egymásra pakolják stb, nem figyelnek, és utána mekkora macera azt az egy darabot kicseréltetni. Pedig ugye az bútorlapon masszívabb, egy ilyen állótükröt szerintem szilánkokban kapnál meg.

Mondjuk egy ekkorát, mint amit linkeltél, én hazacipeltem buszon is, szóval nem lehetetlen. :)

2019. nov. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy futárszolgáűlat van, csomó mindent így rendelek.

De akkor honnan lesz tükröm?

Vidék, a buszra sem tudom felvinni, meg el sem bírom, ehhez kocsi kéne.

De amúgy ha simán csak megveszem, szerintem ezek nincsenek dobozban, szóval ez tuti nem az a kategória, amit az ember hazavisz buszon vidékre.

Elég gáz, hogy törékeny cuccokra nincs külön kiszállítás ekkora cégeknél, akár felárért. Szerintem lenne rá igény, heti 1 nap bejárnának 2-3 megyét, csak ilyen törékeny dolgokkal, végülis ablakokat, üvegeket is el kell szállítani millió helyre, és meg lehet oldani, ha akarják.

Egy üveges nem mondhatja, hogy vidéken nem üvegez, mert mire odaér, eltörik az üveglap.

2019. nov. 18. 18:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Például ők, szerintem a Jysk-be is elmennek:) [link]


Online megveszed, boltban átvevéssel, és átvevőnek pedig azt a nevet kell majd megadni aki megy a futártól felvenni. Ezt előtte nyilván le kell velük egyeztetni, hogy ki és mikor megy.

2019. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnézem, köszi!
2019. nov. 18. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:

A Mömax és a Praktiker kihozza.

Elvileg a KIKA is, de nem lehet telefonon vagy neten megrendelni.:D:D

2019. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2019. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem hozza ski sem a Mömax, sem a Praktiker, sem a Kika.

Ezeket írtam, konkrétan le is írják a honlapon.


Viszont az Ikea igen.

Este néztem meg, és írtam is nekik. Ma reggelre már válaszoltak is, hogy természetesen tudják biztonságosan szállítani, rendeljek bátran.

És náluk mindössze 1400 Ft a kiszállítás díja, nem 6000 meg 1000. Kipróbáltam, hogy több dolgot pakolok a kosárba, akkor is 1400 maradt.

Szóval meg lehet oldani, ráadásul az Ikea nagyon messze van, 200 km. Praktiker meg van 15 km-re, de mégsem oldják meg.


Köszi a segítséget!

2019. nov. 19. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!