Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Narancssárga, vagy bordó...

Narancssárga, vagy bordó fürdőszoba tetszik jobban?

Figyelt kérdés
E két szín között vacilálok. Szerintetek melyik a szebb? Esetleg tudnátok képet linkelni, talán úgy könnyebb lenne döntenem. Én kerestem de nem találtam.
2010. júl. 23. 09:30
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok otthon, meg még nem is a miénk a ház teljesen, majd csak úgy aug. elején lesz a miénk. Úgyhogy még képet sem tudok küldeni róla.
2010. júl. 23. 09:49
 12/18 anonim ***** válasza:
a bordót nehéz mindig tisztán tartani, nagyon hamar látszanak a vízcseppek. A narancs kezelhetőbb.
2010. júl. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Narancssárga, aranyhalakkal teli akváriummal az átlátszó kád alatt és a falakon!! mindig ez volt a vágyam.
2010. júl. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szép-szép a narancsos szín, de tapasztalat, hogy a fehér berendezési tárgyakon (kád, mosdó) visszatükrőződik a szín és olyan hatású, mintha sárgásra aszalódott volna a zománc. Én a kéket ilyen helyre jobban el tudom képzelni.
2010. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a narancssárga, nem fürdőszobába illő darab, hanem inkább nappaliba, vagy ebédlőbe. (: BORDÓ!
2010. júl. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nekem narancssárga a fürdőm és nagyon szeretem. Nincs ablak sajnos, mégis olyan vidám színe van, világos, élettel teli. Nemsokára fel lesz újítva, de a narancssárgához tuti ragaszkodni fogunk, mellé párosítva még fehéret és citromsárgát.

A kék-fehér fürdőket már halálosan unom...

Ha világos helyiségben van, akkor lehet bordó, de ha sötétebb, északi vagy nyugati, akkor mindeképp narancssárga legyen.

2010. júl. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
hát,ha nem tudod eldönteni csináld vegyesen!Mi a világosbarna,krém csmpével voltunk így (mind a kettő olyan mediterrános,tehát nem csinllogós),és kitaláltuk,hogy akkor alul világosbarna,fölül bézs,és hát idáig mindenkinek tetszett.
2010. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem csak a bordó+világos színű csempe!!!

barátoméknál a fürdő olyan, hogy alul 4 csempe magasságig bordó az igazi bordó, kicsi márványos beütéssel, aztán egy sor díszcsík, ami hullámos és a hullám alsó rész bordó, felső része krém színű, és a többi 4 sor csempe felfelé krémszínű. a wc is így van csak az mályva színű, és világosabb mályvaszínű. mindkét helység nagyon világos(több ablak van, így világosabb), hófehér mosdókkal, wc-vel, káddal, és ezüst polcokkal, nagyon jól néz ki!

Nekem is ilyen lesz majd :) élénk színek és nekem ezek tetszenek.

2010. szept. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!