Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek szép ha egy...

Szerintetek szép ha egy szobában minden fehér?

Figyelt kérdés
Fehér falak, fehér bútorok. Modern minden. Szép, vagy egyhangú?
2020. febr. 15. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Butoroktol, elrendezestol is fugg, de nekem alapvetoen tetszik.
2020. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem szép, túl steril. Legalább a kiegészítők legyenek színesek.
2020. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%

Nekem is tetszik, de csak abban az esetben, ha van egy(pár) nem haldokló zöld növény, egymással harmonizáló színes kiegészítők(szőnyeg, függöny, díszpárna, kerámia)

Ha ezek nincsenek, félnék, hogy hóvakságot kapok.

2020. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem, szerintem kórházszerű vagy IKEA-katalógust idéző.
2020. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az ágynemű és az íróasztal széke rózsaszín. Van bent 2 kaktusz. Ja és a 2 ruhásszekrény, az éjjeliszekrény, az ágykeret és az íróasztal maga az fehér. Padló és fal is fehér.
2020. febr. 15. 22:29
 6/16 anonim válasza:
84%

Szerintem igen.

A fehér szín tágítja a teret, elegáns, tiszta.

Modern bútorokkal, kiegészítőkkel nem kelt steril, "kórházi" benyomást.

ráadásul könnyen kombinálható színes kiegészítőkkel, ami által villámgyorsan megváltoztatható a szoba összképe egy függöny/kispárnák/takaró lecserélésével.

2020. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Úgyvagyok vele, hogy ikea katalógusban jól mutat, de én nem érezném jól magam ilyen szobában. Max akkor, ha bőven van benne színes kiegészítő. Két folt rózsaszín, és egy kis zöld nekem még túl steril.
2020. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

És ha mindehhez barna lenne a fal ? (akkor értelemszerűen a szék és az ágynemű is barna lenne)

(tavasszal lesz kipofozva a szobám)

2020. febr. 15. 22:39
 9/16 anonim ***** válasza:
33%
Két éve voltam egy helyen 8 hétig ahol minden fehér volt, kivéve az ott dolgozók lelkiismeretét! Köszi, nem tetszik!
2020. febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
hát mi pont az ikeabol rendeztük be a nappalit, a kanapén kívül minden fehér, és nagyon jól néznek ki a bútorokon a mindenféle színes kiegészítők. szerintem sokkal szebb, mintha minden bútor másféle régimódi faszínű lenne. szeretem a letisztult megjelenést
2020. febr. 16. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!