Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményetek a vászonszek...

Serpent kérdése:

Mi a véleményetek a vászonszekrényekről?

Figyelt kérdés
Ezekről a ruhaszerkényekről van szó. Ruha oldalfal, cipzáros ajtó, fém váz.

#Ruhaszerkény
2020. febr. 18. 11:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jó, hogy nem egy 30 kilós fa bútort kell felcipelned akár a 10.-re, de nekem olyan igénytelenek (vászonból ruhásszekrényt).
2020. febr. 18. 11:51
 2/11 anonim ***** válasza:
Ilyesmit legfeljebb "járható ruhásszekrényen" (=gardróbszoba) tudnék elképzelni, porosodás ellen.
2020. febr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, fiatalos, laza.
2020. febr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egyszerűen le lehet róla törölni a port.
2020. febr. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Albérletbe vettem ilyet. Megteszi, szerencsére nem is szürke, hanem bézs, mint a többi bútorom. Sajnos annyira gyengék a műanyag alkatrészek, hogy a rúd, amire akasztani lehet a ruhákat, már mindkét végén eltört. Madzagokkal meg ragasztószalaggal kellett már többször is rögzítenem. No meg, elég gyűrött szegény, de összerakva már nem tudom kivasalni..
2020. febr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én csak azokat tartom jónak, amiknek forgácslemez polca van, mert azokat akár a plafonig meg lehet pakolni.

Olyan színben, ami illik a környezetbe, sokkal praktikusabb, mint a nehéz szekrények, könnyebb tologatni, bánni vele. Kiegészítő bútornak nagyon szeretem őket.

Elkezdtem az egész lakást lecserélni akkora bútorokra, amiket egyedül tudok kezelni, nem kell hozzá 2 férfi, hogy átrendezzék.:)

2020. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4: Le lehet szedni a huzatot és kimosni.
2020. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De léteznek már könnyű, műanyag lapokból is szekrények.
2020. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most ki se adja a Google azt a szép minőséget, amiből kettőt is vettem, de létezik.
2020. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezek jöttek ki, nem egyeznek az enyéimmel, de azonos kategória, ízlésesek és praktikusak, azért mutatom: [link]
2020. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!