Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színűre fessem a szobámat?

FizzySunflower kérdése:

Milyen színűre fessem a szobámat?

Figyelt kérdés
Nyáron ki szeretném festeni a hálószobámat egy színűre és nem tudok dönteni. Rózsaszín vagy lila. Ez a két kedvenc színem és nem tudom melyik állna jobban. Lilát azt azért szeretem, mert kötődik hozzá az ibolya és az orgona is ami ugye lila mindkettő és a kedvenc virágaim. Meg persze sok lilás dekorációs dolgot lehet venni, pl levendulás kiegészítők. Viszont a rózsaszín pedig mostanában lett a kedvenc. Nagyon csajos szerintem és van egy rózsaszín táskám is ami sokaknak tetszett, lenne mellé egy rózsaszín mobilom is és így passzolnának a dolgok. Szeretem ha illenek egymáshoz a dolgok. Mindenképp egyszínű lenne az összes fal, volt már többszínű de az nem jött be. Na viszont ezeknek ugye van több árnyalata is, azok megvannak csak el kell döntenem melyik. Pink vagy lila. Hogyan döntsem el :D.

2020. febr. 19. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
esetleg a plafon lila? :)
2020. febr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mint mondtam teljesen egyszínű!!! Most is a plafon más és nagyon nem tetszik.😒
2020. febr. 20. 00:47
 3/9 anonim ***** válasza:
26%
Bútorokhoz válaszd a színt, ne a táskádhoz meg a mobilodhoz :) Egyébként láttam már ombre falfestést, lent egyik szín kezdődik, aztán felfelé fokozatosan más.
2020. febr. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azokhoz is persze, de főleg dolgokhoz mert én ilyen vagyok. Valakinek van pink bútora és neon zöld falak na az hogy illik össze?😄 Nekem fog tetszeni, se azthiszem lila lesz.
2020. febr. 20. 00:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Làtom nem értitek. Nem kell se ombre, se más fal szîn csak egyszín az ősszes falra...🙄miért ilyen nehéz megérteni.
2020. febr. 20. 00:50
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha csak ez a két szín jöhet szóba akkor nagyon halvány púderrózsaszínűre festeném. Egy lila szobával engem kínozni lehetne. Viszont nem véletlenül szokták a plafont fehérre (vagy legalábbis valamilyen világosabb színűre) festeni, teljesen egyszínű szoba dobozhatást kelt, teljesen más lesz a térérzékelés. Egyébként a lila+pink táskáidat, párnáidat, hajgumijaidat szerintem pont hogy nem az ugyanolyan színű háttér fogja kiemelni, egy sima fehér fal ilyen szempontból jobb választás. De egy ízléses pasztell rózsaszín ettől függetlenül teljesen jól tud kinézni.
2020. febr. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűre fesse le a festő.
2020. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én lilától és rózsaszíntől is megkergülnék, de ettől még te olyanra festheted, amilyenre csak akarod.
2020. febr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a lila már majdenm rózsaszín: [link]
2020. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!