Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sötéttölgy szekrényhez milyen...

Toriiii66 kérdése:

Sötéttölgy szekrényhez milyen falszín illik? Hogy rendezzem be?

Figyelt kérdés
Másik szobába szeretnék költözni viszont a fehér szekrénysorom nem fér be oda és nem igazán szeretnénk újat venni. Közepes / kicsi a szoba, 3 részből áll a szekrény. Van egy ablak mellette egy erkély. Ami lenne a szobában. Fehér fésülködőasztal, világosbarna íróasztal, fekete ágy egy egyszerű szőnyeg. Parketta van lerakva. Úgy néz ki a szoba hogy egyből belépünk szembe van velünk az erkély és mellette egy ablak. A jobb és bal oldalon nincs már semmi
2020. febr. 29. 09:44
 1/9 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok ha számít
2020. febr. 29. 09:45
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezek szerint minden bútor más színű. (Sötét tölgy, fehér, világosbarna, fekete)

Gyakorlatilag olyan színre fested, ami neked szimpatikus, mert ilyen feltételekkel mindegy.

Én inkább megpróbálnám a bútorokat valami egységes színre hozni, akár festéssel, akár öntapadó tapétával/fóliával.

Nagyon ajánlanám ezt az oldalt:

[link]

2020. febr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ikeába kinéztünk egy fehér szekrényt végül azt vesszük meg sötétet pedig eladjuk. Így milyen fal illik? Szürke fehér?
2020. febr. 29. 12:33
 4/9 anonim ***** válasza:

A fehér a fehér mellett nem mutat, de variálhatod.

Én a fehér szekrényt és a fehér fésülködőasztalt egy falra tenném és az a fal szürke lenne, az a fal meg amin a fekete ágy van, az fehér és a plafon is.

Bár, hogy az íróasztaloddal is harmonizáljon és összhangba fogja én a fehér bútor mögé fahéjszínűt választanék, így:

[link]

Mondjuk a szürke és a nekem kedvenc királykék sem rossz:

[link]

[link]

Hangsúlyozom, ez az egy fal lenne színes a fehér bútorokkal, a többi fehér, a fekete ágy miatt.

2020. febr. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4-hez még:

Az acélszürke lemaradt:

[link]

2020. febr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szürke ne legyen,az olyan mintha beton lenne.Citrom vagy narancssárga,esetleg világoszöld.
2020. febr. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a pasztell lila milyen?

2020. febr. 29. 17:58
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudok dönteni hogy pasztell lila legyen vagy szürke fehér, vagy bézs fehér😂. Végül fehér íróasztalt fogunk ma venni csak a festékeket nem tudom milyet vegyünk
2020. márc. 1. 09:46
 9/9 anonim ***** válasza:

#8

A festékboltban lesz színminta és majd adnak tanácsot is!

Nekünk a színesre a Poli_Farbe Platinum vált be nagyon.

2020. márc. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!