Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Tesztek valamit a szekrénybe,...

Tesztek valamit a szekrénybe, hogy jobb illat legyen benn? Amiben a ruhák vannak, olyan állot szag van. Valami házi praktika érdekelne. Nagymamám mindig szappant tett be, de hátha van valami modernebb megoldás.

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, régen mi is szappant tettünk bele, de én valahogy nem szimpatizálok vele.

Én egy kis darab vattára teszek pár csepp öblítőt, és minden polcra teszek egy ilyet. Vagy hallottam olyan megoldásról is, hogy a szekrénybe rózsafejeket tettek, ez is jó megoldás, bár ha nincs a kertedben (ha egyáltalán van, nekünk pl. nincs) rózsa, akkor elég drága megoldás:)

Öblítő helyett tehetsz a vattára pár csepp illóolajat is akár.

2010. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
55%
mosáskor használj öblítőt. (lenor a legjobb)
2010. júl. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
használok öblítőt, de pl a télikabátok meg a cipők között annak nincs sok hatás
2010. júl. 24. 21:02
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Én soha nem használok öblítőt,mert attól a holmik,főleg a törülközők,megkeményednek. Ecettel öblítek. A szekrénybe pedig vagy leveldulát teszek,bagy egy kinyitott parfümös vagy kölnis üveget.

A szekrényeket is évente legalább egyszer átmosom ecettel,néha kinyitom az ajtajukat szellőzni,soha nincs bennük állott szag.

A másik dolog.Sem ruhát,sem cipőt nem szabad használat (levétel) után azonnal betenni a szekrénybe. Pár óráig vállfán,vagy a cipőket szellős helyen állni kell hagyni.

2010. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
kis levendulaparnat szokas beletenni felenk
2010. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
papírszepibe: illatos füvek, virágok, illóolaj, összegumizod és ennyi
2010. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*papírzsepibe
2010. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Bugyik, zoknik közé illatos szappant teszek, kabátok közé és a polcokra levendula párnácskát é s a férjem nagyon kényes, az ő polcaira külön illatosítókat (DM-ben vettem, lehúzom róla a fóliát és pl. narancs illatú) de magamnak nem, nekem túl tömény.
2010. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én levendulát tettem, százasért árulják csokorját mindenhol. Nincs nagyon erős szaga, azt nem is szeretem, de az állott szagot megszünteti.
2010. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!