Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Létezik lanka öblítésű, de...

Létezik lanka öblítésű, de hátsókifolyású wc?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__felujitas__8873050-le..

Ilyet keresek, mint ebben a kérdésben.Tehát a lényeg: a csésze mélyöblítésű legyen, de a lyuk egészen az első részén legyen, így ne csobbanjon, de a termék csússzon be a vízbe, így ne illatozzon. Nekem is ez a fajta jön be leginkább, nem csípem az előtte papírozást, mert a franc akar előtte azzal szöttyögni, meg van, amikor így is csobban, ami meg nagyon undorító. A polcosnak meg az a hátránya, hogy ha nem azonnal húzod le, illatozik.Tehát ha tudtok linkeljetek ilyet, márka mindegy és az is, hogy monoblokkos-e vagy sem!


Ui: ha végleg nem találtok ilyet, akkor szerintem polcos lesz belőle, akkor majd mindig rögtön azonnal lehúzom, de jó lenne ilyen lankásat találni.



2020. márc. 27. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Persze.

Laposöblitésű hátsó kifolyású a hivatalos neve.

2020. márc. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Majatom ***** válasza:
0%

Hogyne létezne, úgy kell keresni, hogy mélyöblítésű, hátsó kifolyású.


[link]

[link]

[link]

2020. márc. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Látom el se olvastátok! Olyan mélyöblítésűt keresek,aminek a lyukja egészen elöl van, ezért van benne egy 45fokos csúszda. Így az anyag nem csobban,viszont belecsúszik a vízbe. Alsó kifolyásúból találtam több ilyet is,viszont amit linkeltél 2. annak a műszaki rajzát megnéztem,az egy klasszikus csobbanós mélyöblítésű.
2020. márc. 27. 15:31
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen belső kialakítású wct keresek, de hátsó kifolyású kell.

2020. márc. 29. 13:45
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Bemész egy obi-ba, és körülnézel.

Nem tűnik fel hogy senkit nem érdekel a wc-d?

2020. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Itt: இலங்கை.
2023. júl. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!