Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kitaláltam, hogy ez az asztal...

Kitaláltam, hogy ez az asztal két funkciós lenne számomra (író- és sminkesasztal). Szerintetek ideális lenne? (Link)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

A kis kihuzhatós részt használnám a sminkes félnek. Mögé a falra feltennék egy tükröt mellé pedig egy ki fiókos szekrényt amibem a sminkcuccaim lennének.

A nagy asztalrészt pedig tanulásra használnám. Vagy amellé is kéne egy szekrény vagy lehet elég föle egy kis polc, azt még nem tudom.

Szerintetek ez így normálisan fog kinézni vagy nagyon zsúfolt lenne?



2020. máj. 1. 21:56
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ez így jó lenne, de egy ehhez hasonló asztallal talán egyszerűbb lenne; [link]
2020. máj. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
#1 vagyok, rossz linket tettem be; [link]
2020. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép asztal, mondjuk a zsúfoltság dolog inkább attól függ, mennyire szeretsz elterpeszkedni tanulásnál. Én nemrég államvizsgáztam, szóval még élénken él bennem, hogy konkrétan az egész asztalom meg volt terítve könyvekkel, papírokkal, jegyzettel, és a kupac közepére volt beillesztve a laptopom, egérpad gyanánt meg az egyik szótárfüzetem. De gimiben is elég hasonlóan nézett ki, mert akkor meg ugye volt a rengeteg házi.


Szóval nekem mindenképp el kellett szeparálnom a sminkes részlegemet, de tényleg magadból indulj ki, hogy mik a szokásaid, meg mit találsz kényelmesnek.

2020. máj. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gungasam ***** válasza:
Szerintem eszméletlenül hiányzik egy-két fiók.Akár alatta, akár a tetején. Nem mindig jó elöl hagyni mindent. Ha épp változik a funkció el kell róla ezt-azt tüntetni, hogy ne zavarjon, le ne verjük, ne lássa más, ne vonja el a figyelmünket.
2020. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!