Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol érdemes konyhai eszközöket...

Hol érdemes konyhai eszközöket, edényeket vásárolni? Mindent egyszerre szeretnénk megvenni, jó minőségűt, de jó árban.

Figyelt kérdés
2020. máj. 11. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az ikea nagyon bevált, nagyon jó árban volt rengeteg minden. Vidékről mentünk fel, itt nálunk csak mömax, metro van és kisebb lakásfelszereles boltok, de ezek nagyon drágák
2020. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag egy kezdő új konyhát szeretnél felszerelni?


Én is az IKEA_t ajánlanám. Rendes garancia van a termékekre, és jó minőség. Árban is van választék - olcsóbb, és felsőbbkategóriás is.

2020. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Sima edényeket én csak és kizárólag piacon szoktam vásárolni, minőségre jók, és egész olcsóak.
2020. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, kezdő konyhát kellene berendezni. Eddig albérletben laktunk, ahol volt minden, így egy-két bögre kivételével nincs semmilyen edényünk, étkészletünk. Minden kellene a fakanáltól kezdve a palacsinta sütőn át a sajtreszelőig. Nézegettem már az árakat, és az ilyen kisebb háztartási boltokban ez itt olcsóbb, amaz meg ott. De azzal sem spórolunk, ráadásul hosszabb időt is vesz igénybe, ha innen-onnan szerezzük be ezeket egyesével. Egyébként én is az Ikea-ra gondoltam, csak mivel nem pestiek vagyunk, reméltem, hogy lesz közelebb is vmi üzletlánc.
2020. máj. 11. 21:23
 5/9 A kérdező kommentje:

A piac nagyon jó ötlet, most valahogy nem is gondoltam rá, de meg is nézem, hol van nagyobb piac a környéken. Köszönöm a tippet!

A többieknek is köszönöm, akik az első gondolatomban erősítettek meg, mentek a kezek. :)


Ha valakinek van még ötlete, ne tartsa magában!

2020. máj. 11. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem baj, hogy esetleg használt, akkor találhtsz it is:


[link]


Beállítottam fix árra, és a legalacsonyabb árra. Legfelül a kiemelt termékek vannak.

2020. máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Miért nem veszel használt oldalakról? Igaz ott kis eséllyel tudod megvenni egyben, de még az is előfordulhat. Nézd meg a Jófogást és a FB-on a Marketplace-t. Sokkal olcsóbban hozzájutsz a dolgokhoz és a környezetet is kíméled.
2020. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenképpen újat szeretnénk venni. Nem tartom higiénikusnak a használt evőeszközöket.
2020. máj. 16. 18:55
 9/9 anonim válasza:
2020. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!