Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol tudok venni öntapadós...

Hol tudok venni öntapadós "gumit" a székek lábára, hogy ne karcolják a padlót és mi a neve?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 06:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Barkávsáruházakban kapható különböző méretű és formájú filc. A hátulján lehúzható ragasztócsík van. A nevét sajnos nem tudom.
2008. nov. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Az IKEA-ban lehet venni, azt hiszem a pénztáraknál. Sajnos a nevét most én sem tudom, de ha elmondod egy eladónak, mit szeretnél, biztos érteni fogja.
2008. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

utolsó vagyok: azt kihagytam, hogy ez sem gumi, hanem egy fehér kör alakú filc, ugyanolyan öntapadós, mint amit az előző írt. Különböző méretekben van, van egy nagy méretű, gondolom az asztalnak, és talán 4 székre kisebb. (Nem biztos, hogy ennyi van benne, inkább kérdezd meg)


Közben találtam neked linket:D

[link]


Na remélem tudtam segíteni:D

2008. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk bútorkellékesnél lehet kapni , talán szilikon vagy valami hasonló anyagú mert átlátszó és ragasztós a felülete.
2008. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nincs IKEA a közeletekben, a Tescoban is kapható olyan 200 Ft környékén.
2008. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik nagyobb barkács áruházban lehet kapni. Különböző méretekben és színekben. Az egyik fele ragasztós. Valami olyasmi a neve, hogy bútor-alátét. Az eladók segítenek biztosan.
2008. dec. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Padlóvédő csúszó talp a neve. [link]
2012. máj. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!