Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kanapéra új matrac?

Kanapéra új matrac?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az albérletemben található kihúzható kapanpéra szeretnék megoldást találni.


A kanapé adva van, és sajnos elvinni/kicseréni nem lehet a tulaj miatt. A minősége viszont igen csak megkeseríti az éjszakáimat.


A fő probléma, hogy a teljes testemet az ágy két végén és egy középen lévő léc tartja.


Fedőmatraccal próbálkoztam már, de az nem segített a problémán. Nem az ágy keménységével van bajom, hanem pont azzal, hogy az említett lécek között besüpped a testem, és borzalmas így aludni.


Szerintetek, ha veszek egy rendes kemény matracot és azt teszem rá a kanapéra, akkor megoldható ez a probléma?



2020. máj. 25. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Egy igazán rendes matrac jó drága.

Olcsóbban megúszod, ha felcsavarozol plusz léceket az adott lécek közé.

2020. máj. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Ahhoz a kanapét kellene szétszedni. A lécek a kárpit alatt vannak, és nem hinném, hogy pár plussz léc kényelmesebb volna.

A matrac megoldás volna. Akár a földre is rakhatod, de nappalra állítsad az oldalára, hogy szellőzzön.

2020. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, arra én is gondoltam, hogy éjszakára a földre tenném le esetleg. De remélhetőleg szétoszlatná annyira a súlyomat a kanén, hogy azon is tudjam használni.
2020. máj. 25. 13:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébkén szívesen meghallgatok egyéb ötleteket, de az első hozzászó ötlete sajnos tényleg nem megvalósítható az én esetemben.
2020. máj. 25. 13:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért próbálkozz be a tulajnál, hogy így használhatatlan. Ha a szokásos régi szövet darab, akkor újra kell tömetni egy kárpitossal. Egyébként tehetsz rá matracot, de az nagyjából ugyanennyi, csak magas lesz, és így nem tudod igazán ülőbútorként használni majd. Sajnos a mai fogyasztói világban sokszor olcsóbb egy új kanapé, mint megjavítani a régit vagy egy jó matrac.
2020. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10-15cm matrac jó lenne fölé. Én 15cm matracot vemnnék, akkor már simán aludnék rajta a fölön; felesleges a kanapé, illetve túl magas volna.
2020. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Az egyébként nem zavar, ha a kanapé magasabb lesz. Az alvásom minősége fontosabb a kanapén való üldögélésnél. Lényegében csak feküdni szoktam rajta, nap közben az asztalomnál dolgozom.
2020. máj. 31. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!