Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ikeás konyhabútorról vélemény?

Ikeás konyhabútorról vélemény?

Figyelt kérdés

Nemsokára új konyhabútort kell vennünk. Először arra gondoltam, hogy készíttetünk asztalossal, de úgy olvastam baromi drága. (Hiába időtálló, nem szeretnénk most egy kisebb vagyont költeni rá)

Ikeás konyhabútorokra lennék kiváncsi, kinek mi a tapasztalata velük? Nem akarjuk pakolgatni, egyszer bekerül a helyére és ott is marad, költözni sem fogunk.

Gépek nélkül érdekelne, azokat nem ott szeretnénk megvenni, mert úgy hallottam azokat érdemesebb külön.



2020. jún. 18. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 16 éve van, tökéletesen meg vagyunk vele elégedve.
2020. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az alsó része 20 évig bírta. Szerintem amúgy nem volt semmi baja, de a szüleim ragaszkodtak hozzá, hogy ki kell cserélni. Ki is cserélték, a felső részen meg a fogantyúkat akarták csak, hogy illjen hozzá. De egyik fogantyú se kompatibilis a 20 évvel ezelőtti szekrénnyel. Én rábarkácsoltam volna, ők kicserélték az amúgy jó szekrényt.
2020. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jó, mi is elégedettek vagyunk vele. Általában tudnak alternatívát adni arra is, ha valahol kimaradnak hézagok, hogy teljesen egyedinek tűnjön ránézésre.

Megjegyzem a minőségi, jól összeválogatott bútor, nem biztos, hogy sokkal olcsóbban kijön, mint az asztalos által készített egyedi.

2020. jún. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amit Én megterveztem az IKEA felületen elvileg 6-700 ezer forintra jön ki. Szerintetek ennyiből már egy asztalos is megcsinálná?
2020. jún. 18. 13:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút mesterembertől függ, hogy mennyiért csinálja...


Nálunk az (is) az IKEA mellett szólt, hogy ott a garancia.

ritka az oylan asztalos, aki ilyen hosszú garanciát ad a munkájára.

2020. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Az Ikea konyhabútort össze is kell rakni, meg beszerelni a helyére. Ha ezt megcsináltatod, akkor már nem olcsóbb, mintha egy az egyben megrendelnéd asztalostól. Érdemes legalább 3 árajánlatot kérni, elég nagy eltérések lehetnek.

Ha te összeállítod, meg felszereled, akkor valószínűleg valamivel olcsóbb lesz.

2020. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó a bútor minősége, de az ikeás szolgáltatások körül nálam voltak problémák...
2020. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem mi volt a probléma?

Nálunk eddig csak azzal volt gond, hogy telefonon azt mondták menjek be, rendeljem meg a bútort, mert több hét is lehet mire megkapom. Be utaztunk (nem pestiek vagyunk, ezért is telefonáltam be) majd közölték, hogy nem hogy nem kell, de nem is lehet előre se rendelni, se 'lefoglalni' a részeket. Így menjek be ha el tudom vinni és vagy lesz minden hozzá, vagy nem és várnom kell míg lesz.

2020. aug. 8. 05:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ikeás faktum konyhán 7 évig bírta utána már az autókról elkezdett kopni a festék
2020. okt. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ajtókról*
2020. okt. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!