Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik matrac a legjobb...

Melyik matrac a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sajnos minden matracunkkal meg jártam mind 2 év után penész pöttyös lett... Sajnos párom nagyon izzadós a melegben még ha fűtésről is van szó

Hiába emelem szellőztetem mindig ez a vége.

Eddig hideg habmatracot vettünk

De már külön fogunk költözni és ott már lesz ágyunk és nem csk egy galériára fektetett vackon fogunk aludni.

Azért sokat számit h rácsos lesz az ágy belseje de ugyanugy akarom szellőztetni de kéne egy más fajtájú matrac...

Ilyen izzadós típusoknak mi a megfelelő? Latex kókusz ilyesmi?

Olvasgatok a neten de ilyen problémára nem találok gyógyírt...



2020. jún. 19. 14:05
 1/2 Mr.Q77 ***** válasza:

Hideghab matracnál jobbat nem találsz, a szellőztetés segít (mármint az ágyrács). De a fő okot az izzadást kellene megoldani (megtalálni az okát hogy miért izzad ennyire).


Amúgy meg inkább vegyetek 1-2 matracvédőt és azt cserélgesd (amíg az egyik mosás szárítás alatt van felrakod a másikat). Ez megvédi a matracot az izzadság beszivárgásától és könnyebb a takarítása csak bevágod a mosogató gépbe és kész.


Latex-kókusz matrac az hülyeség (minden amiben kókuszt raknak értelmetlen, nincs pozitív hozadéka csak a kókuszt mint ipari hulladékot így el tudják sózni és még pénzt is kapnak érte,)

2020. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A latex tömör, nehéz. A kókuszrost ősszeporlad.

Ahogy mozgolódsz úgy pumpálódikki-be a levegő a matracból. Keress olyant aminek pamut és levehető a huzata. A matracvédő is jó.

Egyszer beteg volt a lányom és egy fürdőlepedőt tettem a matraca fölé ha lehányná. Viszont azóta is azzal alszik, mert nem melegszik be rajta annyira. Próbáld meg, hátha bejön.

2020. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!