Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dobjam fel a szobám?

Hogyan dobjam fel a szobám?

Figyelt kérdés

Annyira üres a szobám és nem érzem jól magam itt! Sajnos több bútort nem kaphatok és most kiegészítőket sem vásárolnak nekem.

Arra gondoltam, hogy valahogy átrendezem és ha van ötlete valakinek, amit kézzel elkészíthetnék az tök jó lenne.


A szobám méretei:

Az ajtóval szembeni fal az 530 cm. Ahol az ajtóm van: 37 cm, 103 cm (ajtó) és 390 cm..

Ajtótól balra van az ablakom, ami 410 cm-es falon van és az ablak 300 cm hosszú, pont középen van.

Ezen a falon van a radiátorom is, ami 170 cm (balról jobbra). Az ablakom 95 cm magasan van.

Az ezzel szembe levő fal az 410 cm ugye, de ha az ajtómat teljesen kinyitom akkor elvesz 75 cm-t a falból.


Bútoraim:

Francia ágy: 180x200 cm

Éjjeli szekrény: 35x40 cm

Gardrob szekrény: 240x60 cm

Tv állvány: 175x30 cm

Szőnyeg: 150x230 cm

Ezeken kívül még van egy kisasztalom, amit igazálom nem is használok 55x55 cm és 45 cm magas. A szőnyegemen van.


Anyukám nem engedi, hogy a falra ragasszak, légyszi ilyet ne írjatok!


Ti hogyan rendeznétek el a bútorokat?



2020. aug. 7. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
fotót kérünk:)
2020. aug. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 striga válasza:
Pinteresten szerintem sok tippet kapnál :)
2020. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hol laksz? Fiú vagy lány vagy? Esetleg kaphatsz tőle egy szobinast, ha vágysz rá.

Másrészt: szöget sem verhetsz a falba? (Képeknek.)

Harmadrészt: szerintem (is) sokkal jobb szobaismertető lenne, ha felskiccelted volna, és feltöltöd az imgur-ra (például.)

2020. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
jav.: (Nem "tőle", hanem "tőlem.") :-)
2020. aug. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

(Még mindig én, a #3és #4-es)

Amúgy mi a helyzet a növényekkel? Ekkor ablakon már jöhet be némi fény.

2020. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm, hogy írtok.

Nem rakhatok fel képet. 14 éves vagyok és lány.

A szüleim nem engedik, hogy a falra bármi kerüljön.


Közben privát üzenetben valaki tanácsolta a padlóvázát növénnyel, ezt meg tudom oldani.

2020. aug. 7. 21:46
 7/7 anonim válasza:
100%
Ha egyébként normális szüleid vannak, meg kellene próbálnod kicsit "puhítani" őket. A tinédzserszobák első számú jellemzője, hogy fiúbandák (vagy csajszik) vannak a falon mindenfelé. (Meg Star Wars, meg Van Gogh.)
2020. aug. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!