Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színűre fessem a...

Milyen színűre fessem a szobámat ami passzolna a bútorokhoz?

Figyelt kérdés

Helló.

Nemsokára kiszeretném festeni a hálószobámat, de nem tudom milyen színre. Sok féle színt kedvelek. Szeretném ha a kész szoba ilyen esztétikus hatást nyújtana. Minden falam egyszínű lesz. A bútorok mind fabútorok. A padló is ilyen fa, barna színű. Eddig a halvány rózsaszínen gondolkodtam, de nem tudom, hogy menne a bútorokhoz. Leszúj bútorom az is fa színű lesz. Még ilyen bézs árnyalatokban is gondolkodtam. Hófehér kizárva, mert bántja a szememet. Sárga színen is gondolkoztam. Jelenleg halványkék és meguntam. Mit gondoltok? 23L



2020. aug. 8. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Világosbarna

Púderszín

2020. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem ilyen tölgyfa színű fa bútorai vannak. Végül ilyen világosbarna-kicsit sárgás színű lett a szoba. Nekem tetszik. A másik szobába is ilyen bútor van, az világosszürke lett
2020. aug. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
látni kéne a bútoraidat.
2020. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ, akarsz-e valami konkrét stílust adni a szobádnak; milyen világ áll közel a szívedhez. Ha jól értem, natúr fa színűek a bútorok, gondolom egyszerűbb vonalvezetésűek. Ha napsárgát, narancsszínt raksz a falra, pl. mehetsz a mexikói stílus irányába (ebben a stílusban fordulnak elő egyszerű vonalvezetésű natúr fa színű bútorok). Persze még egzotikus kiegészítők is szükségesek a fílinghez.

Ha hidegebb, szolidabb színeket választasz, akkor meg pl. a skandináv vonalra lehet rájátszani, de pl. világosszürke fallal lehet egy beach-style szobád is :)

2020. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es azta koszi a tippet ilyenekre nem is gondoltam :) igazabol pinkes arnyalat lenen vegul
2020. aug. 10. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!