Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lehet meg kapni 195-ös ágyat?

Lehet meg kapni 195-ös ágyat?

Figyelt kérdés
A szüleim 30 éve vásároltak ágyat egy kis szobába, 195 cm hosszút. Viszont ez mára tönkrement, és szeretnének venni újat, de mindenhol csak 200 cm hosszú van, az pedig nem fér el a szobában. Lehet meg egyaltalán venni 195 cm hosszú ágyat?

2020. aug. 9. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Fűrész!

Amúgy nem let kapni már sehol.

2020. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*lehet
2020. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

5 cm-en múlik? Pech. :)

Lehet, hogy csináltatnod kell.

[link]

2020. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

180-as nem jó?

[link]

2020. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen változtatható hosszúságú ágyak, ezek szerintem 195-re is állíthatók, csak kapj hozzá pont akkora ágykeretet...

[link]

az IKEÁ-nak van fémből is, amihez ágyrács is jár. Azonban feketében már ez sincs:

[link]

2020. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mire gondolsz.

Például ezt a jysk-es ubbyt simán le lehet rövidíteni 5 centivel, csak le kell fűrészelni a végéből amennyit akarsz és újra kell fúrni a tipli és a diócsavar helyét. Bagatell, de pontosan illik csinálni, illetve a középlécet is rövidíteni kell értelemszerűen, és a középlábakat is illik feljebb rakni, de az nem kritikus, maradhat is.


ily módon bármilyen hasonló összeállításút meg lehet mókolni, vagy mókoltatni.

[link]

[link]

2020. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezzétek meg a bútorboltban, hogy megcsinálnák e rövidebbre. Én a két l90-es unokámnak tudtam készíttetni 210 cm-est, néhány ezer ft-tal lett csak drágább.
2020. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!