Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen fa ágykeretet válasszak...

Milyen fa ágykeretet válasszak ami nem recseg?

Figyelt kérdés
A franciaágyak amiken eddig aludtam mind elkezdett recsegni,a fenyő ágyaim is,szeretnék végre egy olyat ami BIZTOS nem fog,ezért gondolodtam ágykeretben,na de milyen fából?Melyik a legbiztosabb megoldás?Tölgy,Bükk vagy Kőris?Vagy milyen?

2020. aug. 10. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Heggesztett zártszelvény. VAS.

A fa recsegni fog idővel..A fa az mozog, alakul, szárad, stb...

2020. aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem az anyag, hanem az elkészítés módja számít... egy jó asztalos simán csinálnolyan ágyat, ami 100 év múlva sem fog recsegni.


A gond az, hogy ehhez csapozások és ékes megoldások kellenek, azt pedig egyre kevesebb asztalos tudja jól kivitelezni, aki tudja, annak pedig nem fizetik meg... így maradnak a vasalatok és a recsegés.

Vagy bútorlap, amiből lehet olyan stramm szerekezetet csinállni, ami nem recseg...

Esetleg még pinterestes gerenda ágyak... na azokat is meg lehet úgy csinállni, hogy nem recsegnek... de szerintem az én szememnek gusztustalanok.

2020. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!