Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mikró és kávéfőző tárolására...

Mikró és kávéfőző tárolására megoldások?

Figyelt kérdés

A lakásba ahova beköltöztem van már konyhabútor, csak a pult felület nem elég nagy arra, hogy mikrót, kávéfőzőt, vízforralót ilyesmiket állandóra rajta tartsak.

Így plusz bútordarabot ( nem étkező asztal) keresek a konyhába leginkább mikró+kávéfőzőhöz illetve az evőeszközökhöz is kéne valami, mert a fiókok nagyon keskenyek.

Ennek megoldására egy úgynevezett tálalóra gondoltam mint ez:


[link]


Tudnátok egyebet (más típusú bútordarabot) is ajánlani ami jó lenne a fenti célokra, vagy esetleg másfajta tálalót ami jobban mutat mint a linkelt változtat.



2020. aug. 19. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam pl a falon van a mikró.

[link]

2020. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Nézz szét, ezekben tudod tárolni az evőeszközöket, és nem foglalnak nagy helyet, ki tudod rakni a pultra. Ismerősöméknél az asztalon van egy akasztó állvány szerűség, és azon lógnak az evőeszközök, szerintem jól néz ki:)

Ha van szabad hely a falon, tudsz plusz polcokat felszerelni, vagy olyasmit, amit az előttem lévő linkelt, de ha ez nem megoldható, akkor tényleg valami szekrényt ajánlanék, vagy legrosszabb esetben - ha a konyhába semmi hely sincs- az asztalon tárolnám, de ez a legvégső megoldás. Sajnos konkrét bútordarabot nem tudok linkelni, mivel nem tudom, hogy néz ki a konyhád, milyen stílusú, mi illene illetve férne oda stb.

2020. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!