Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Van hasonló franciaágyatok?...

Van hasonló franciaágyatok? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Ágy vásárlás előtt állunk, szeretnénk jó döntést hozni, hosszú évekre vásárolnánk. Nagyon sok fajtát megnéztünk már, végül fa ágy mellett döntöttünk. Tetszenek az egyszerűbb típusok, árban is elég jók (40-60 ezer körül mozognak általánosságban), bár nem prioritás, hogy különösen olcsót válasszunk, 100-ig bőven belefér egy ágykeret.

Ezt az ágyat néztük, tetszik, viszont kétségeim vannak, hogy mennyire lehet strapabíró:


[link]


Rengeteg oldalt megnézegettünk már, de a fehér fa ágyakból elég szűkös ahhoz képest a kínálat, az egyszerűbb vonalon igen kevés a választék. Viszont rátaláltam erre az oldalra, itt tetszenek az ágyak, viszont az oldal már annyira nem. (Nincs 60 napos termékvisszaküldési garancia sem.)


[link]


Ha bárki vásárolt hasonló típusú fa ágyat, mi a véleménye róla? Mennyire lett recsegős-nyikorgós az idő múlásával? A képeken olyan kétségbeejtően törékenynek néz ki az ágy, remélem ezt használat közben nem fogjuk így érezni.

Illetve nyitott vagyok még ajánlásokra is. Ha esetleg linkeltek nekem olyan ágyat, amit ti is használtok és tényleg jó, nagyon hálás lennék!



2020. aug. 24. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A belinkelt "anyagtakarékos" ágyak eladásra készültek.

Olyant keressetek amelyek keményfából készültek.

(Bükk, tölgy stb...)

2020. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az sem baj, ha van középen egy -tehermentesítő- 5. láb is.
2020. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvasom a leírását, hogy 12 nyírfalécből álló ágyrács van benne. gyorsan felmentem megszámolni az én ágyamban lévő ágyács léceit. 28 darab 😯 , és kettő ilyen ágyrács van benne.

[link]

Esetleg nézz körül a matrackuckó kínálatában, ott elég masszív(nak tűnő) fenyőágyakat kínálnak, és akár egészségpéntárra is el lehet számoltatni.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=mL8zcbTbZwc

2020. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ikeás Malm ágyunk van, két tárolódobozos. Ez is viszonylag egyszerű, én nagyon szeretem!
2020. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó válaszoló mellett adom le a voksom
2020. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én félnék, hogy leszakadna hamar.
2020. okt. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!