Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szürke hálószobába valamilyen...

Szürke hálószobába valamilyen dekor fal ágymögé? Ötletek?

Figyelt kérdés

annyi mindent néztem neten, kerma falat, tapétát, sötétebbre a falat az ágy mögött, (mindenképp az ágymögé akarjuk a fókusz falat) néztem ilyen pvc-s megoldást is ami majdnem olyan mint a kermáé, kermán annyi falvan de valahogy nem érzem annak hogy huhh ez kell.

Nagyon nagyon fényes a háló, a bútorok meleg szürke/antracit-meg fa kombó, szőnyeg hosszú szőrű selyem szürke, egy francia ágy van a szobában, egy gardrób, egy tv a falon egy komód a tv alatt és egy számítógép asztal + egy modern design fotel. Az ablakok is hatalmasak az egyik fal csak ablak amit imádok. Azért írom le ezeket hogy tisztább képet kapjanak a segítő szellemű emberek. A padló az laminált perpill de szonyegtol nem látni. 13nm a háló. Néztem olyan megoldást is hogy allmennyezetet a falra raktak és azt festették le. Ugyan akkor tetszik az is hogy csak 3 nagy kép van a falon tudjátok az ilyen folytatólagos:) az is nagy variálás hogy csak az ágy mögött +50cm mindkét oldalt legyen vagy az egész fala a szobában azon részén.

Milyen megoldások vannak még amitől szép, fókuszban lesz de nem csicska Mocsa hanem modern és mostani divatnak is megfelel.Huhh remélem érthető a kérdésem ha nem kérdezzetek.



2020. aug. 27. 10:29
A kérdező szavazást indított:
Sötét szürke
Kerma fal, PVC falpanel
Csak képek
Tapéta
Semmit
5 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem ezek tetszenek (a színeket te döntöd el):

[link]

[link]

2020. aug. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, az első linknél erre gondoltam:

[link]


És még:

Nekem a kerma taszító, olyan szocreál kultúrház jellege van.

De egy retró lakásban kifejezetten elmegy.

2020. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Biztos hogy egyre gondolunk a kermanal? [link]


Én ott ezt néztem ki hasonló mint amit kuldtel

2020. aug. 27. 11:43
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a laminaltos is jól nezzki de szürke kéne olyat meg nem találtam barna egyáltalán nem passzol enteriőrbe
2020. aug. 27. 11:44
 5/10 anonim ***** válasza:

#3

Nem, nem egyre gondolunk. Én ezt ismerem kermának, erre is gondoltam:

[link]


Pedig van falpanel szürkében:

[link]

[link]

Ez csak kapásból az első kettő, de ha laminált padlót teszel a falra - és az van szürkében mindenütt - az is elfogadott.

De falpanel itt mintában, anyagban, színben millióféle van:

[link]

2020. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én a fa falpanelba vagyok beleszerelmesedve. Ha illik a képbe, akkor vagy fehér, vagy szürke jellegűt választanék.

Szerintem a nagy mintás panelek egy ilyen pici szobában nem mutatnak igazán jól. Itt határozottan igaz, hogy a kevesebb néha több. A paneleket márcsak azért is megfontolnám, mert az még elvesz egy 5 centis sávot kb. a szobából.

A 3-as válaszban linkelt panel nekem nagyon divatjamúlt. 5-10 éve még eltudtam volna képzelni, de ma már nem tenném fel sehova. Akkor is inkább igazi kőburkolatként tetszett.

Ha számít a hely, vagy is 5 centit sem akartok elveszíteni, akkor lehet egy másmilyen színre festeni és valamilyen színben kontrasztos vászonképpel megtörni.

Nálunk minden fal fehér, az ágy mögötti fal vízszintes csíkos (vagy inkább sávos). Pár éve még az is divat volt, mi imádjuk a mai napig egyébként. :D Színben harmonizál a dekorral (illetve a dekor harmonizál a fallal), gondolok itt a lámpákra, függönyre, ágytakaróra, párnákra, szőnyegekre, képkeretekre, stb. :)

2020. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 tudom hogy vannak ilyenek néztem is de szörnyen drága :(
2020. aug. 27. 14:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Én most inkább fali díszeket fogok ajánlani, nagy részük látványos és olcsó, könnyen feltehető.

Tehetsz fel fali szőnyeget is, ha szép színesek azzal feldobják a szoba hangulatát, és biztos, hogy oda irányul a tekintet. Ilyesmikre gondolok:

[link]

(ez pont nem színes, de a mandala jól néz ki)

[link]

Ez színes mandala:

[link]

Ha bevállalósabb vagy, ilyesmi is mehet: [link]

Félig színes, félig fekete-fehér:

[link]

Égősorokat is tehetsz fel akár magában, de variálhatod a falszőnyegekkel:

[link]

(itt égősor és faliszőnyeg van együtt)

Csak égősor:

[link]

[link]

(itt képekkel van variálva, szerintem az is nagyon jól mutat)

Falmatricákat/faltetoválást is tehetsz fel:

[link]

[link]

[link]

Műborostyánt is lógathatsz le:

[link]

[link]

Képekkel is díszítheted a falat:

[link]

[link]

Tehetsz fel makramét is:

[link]

[link]

[link]

Pinterestet ajánlom, ott rengeteg ötletet találhatsz még. Remélem tudtam segíteni:)

2020. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm remek ötletek:) ettől picit minimalistábbat, letisztultabbat keresek de nagyon köszönöm az időt amit erre szántál! Vannak elemek amik tetszenek benne:)

Pinterest ismerem szoktam nézelődni de néha már nem tudom hogy keressek:/

2020. aug. 27. 22:57
 10/10 Miss Endzsi ***** válasza:

Nekünk ilyen egyutas raklap van, egy ennél hosszabb lefestve sötét színű lazúrral, a lábai lefűrészelve, felszerelve a falra, fölötte kör alakú dísztükör. Egy ilyen raklap 6-7 ezer Ft.


[link]


[link]

2020. nov. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!