Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi szerint válasszak irodai...

Mi szerint válasszak irodai széket? Kinek milyen van? Helyettesíthetem egy étkező székkel?

Figyelt kérdés

[link]


Jelenleg ilyen székem van, de nem kényelmes számomra, mert elveszek benne. Tetszik, hogy hátra lehet benne dőlni, de úgy nem tudok ülni a gép előtt és végezni a dolgom. Kb az ülőfelület felét használom ki.


Új széket szeretnék, de nem tudom, mi szerint válasszak? vagy mire figyeljek oda? Nézegettem már az egyszerűbb étkezőszékeket is, amik kényelmesek voltak, addig, amíg ott ültem az áruházban, de nem tudom hosszútávon is jó befektetés e..


Ti milyen használtok?


Hátha fontos info: 26 éves nő vagyok 172 centi és 63 kiló, derékproblémáim nincsenek, sosem voltak, inkább a nyak és vállfájós vagyok



2020. aug. 27. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
20%

az miért baj ha nagy és kényelmes a széked?


Az a jó ha kényelmes


de ha gondolod vegyél egy hokedlit, utána vissza sírod a kénylemes széket:)

2020. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
A tartásod már rossz, úgy, hogy elmész egy irodaszék boltba és ott keress megfelelőt. Lehet, hogy a monitor is túl alacsonyan van.
2020. aug. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Étkezőszék max ideiglenesen jó. A váll a görnyedéstől szokott fájni, ne légy túl közel az asztalhoz, de lehet, a képernyő magassága sem megfelelő.
2020. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én álló íróasztalt tetettem az irodámba, én életem egyik legjobb döntésének tartom.

Mikor dolgozom, sokkal hatékonyabb vagyok, pihenő időmre pedig van bent egy babzsák fotel, meg egy jóga matrac.

2020. aug. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az első két választ figyelmen kívül hagyom szövegértelmezés miatt.


#3 és #4 Köszönöm szépen a válaszotokat! Páromnak is álló íróasztala van, de nem használja ki, jelenleg nem fér bele, hogy az íroasztalt is lecseréljem.

Mint már írtam, NEM kényelmes számomra ez a szék, mert elveszek benne. Ha derékszögben, egyenesen ülök, nem érek el a szék háttámlájáig, ergo nincs semmi , ami megtámasztja a derekam. Ezért próbálgattam kíváncsiságból az étkezőszékeket, mert ott pont tart mindenhol, ahol kell és kényelmesen is éreztem magam. Ezek a brutál nagy irodai székek nekem nem jöttek be, mivel kipróbáltam párat, nem egyből ide jöttem kérdezősködni.

2020. aug. 27. 12:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyak és vállfájásra ajánlom, vegyél 2db kisebb egykezes súlyzót és ismerkedj meg néhány hátizom gyakorlattal, valamint húzódzkodj... el fog múlni.

A székhet nem tudok hozzászólni.

2020. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a fittlabda jött be :)
2020. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Edzem, járok futni és biciklizni. Reggelente nyújtok. Fogszabályzóm van és kiderült, hogy ahogy változnak a fogaim, az is rátesz erre a nyakfájásra, plusz a lelki okok nekem mindig a vállon jönnek ki, amin szintén segítek, de köszönöm szépen a tanácsot :)


Próbáltam, ezelőtt a székem előtt fittlabdán ültem, de nem jött be igazán az sem, pedig sokan dicsérik :\

2020. aug. 27. 12:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp valami állítható irodai széket vegyél, aminél tudod szabályozni a háttámla dőlésszögét. Azt jól teszed, hogy boltokban kipróbálod, látatlanba sose rendelj széket!
2020. aug. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!